Cyfrowa konserwacja prewencyjna SEW-Eurodrive na targach SyMas i Maintenance

Cyfrowa konserwacja prewencyjna SEW-Eurodrive na targach SEW-Eurodrive

Eksperci SEW-Eurodrive Polska zapraszają na targi SyMas i Maintenance (EXPO Kraków, 18-19 października), podczas których zaprezentują na stoisku A38 rozwiązania z zakresu cyfrowej konserwacji prewencyjnej, nowe usługi serwisowe oraz energooszczędne rozwiązania w klasie IE5 z nowoczesną techniką decentralną. Co więcej, eksperci SEW poprowadzą praktyczne warsztaty elektroniczne i mechaniczne.

Targi SyMas i Maintenance od 14 lat są jednym z najważniejszych spotkań branży przemysłowej w Polsce, gdzie prezentowane są najnowsze technologie wykorzystywane w przemyśle materiałów sypkich i masowych, ale również najskuteczniejsze praktyki utrzymania ruchu w przedsiębiorstwach.

Powiązane firmy

SEW-Eurodrive Polska Sp. z o.o.

Wizyta na stoisku A38 SEW-Eurodrive Polska to gwarancja spotkania z ekspertami i praktykami, którzy w czasie praktycznych warsztatów mechanicznych i elektronicznych chętnie podzielą się z Państwem swoją wiedzą. Na targach zaprezentują wiele nowości, takie jak silnik synchroniczny DR2C (IE5) oraz DriveRadar IoT Suite w nowej odsłonie - teraz także dla przekładni standardowych.

Z kolei DriveRadar IoT Suite do przekładni przemysłowych już wielokrotnie sprawdził się u Klientów. Oferuje on nowoczesny oraz inteligentny system monitorowania stanu, który zbiera w cyfrowej postaci dane przekładni i dokonuje ich automatycznej analizy. W oparciu o jej wyniki można dokonać oceny aktualnego stanu przekładni oraz zaplanować działania z zakresu konserwacji prewencyjnej (predictive maintenance).

Warsztaty na stoisku

To już swego rodzaju tradycja, że na stoisku SEW-Eurodrive Polska w czasie targów SyMas i Maintenance prowadzone są warsztaty praktyczne. Tak samo będzie i tym razem.

I tak w czasie pokazów z zakresu serwisu mechanicznego SEW-Eurodrive zaprezentuje pozycje pracy przekładni oraz podpowie, o czym należy pamiętać przy jej montażu. Na praktycznych przykładach eksperci SEW udowodnią, jak ważna jest odpowiednia wentylacja przekładni pod kątem pracy uszczelniaczy oraz zaprezentowany zostanie poprawny sposób montażu zębnika bez siłowego użycia narzędzi. Dla najbardziej wymagających i zainteresowanych widzów przygotowany będzie demontaż przekładni oraz demontaż enkodera na silniku.

Pokazy z zakresu serwisu elektronicznego przybliżą natomiast zwiedzającym nowoczesne układy falownikowe generacji C wobec wymagań instalacyjnych różnych aplikacji, a także zagadnienia dotyczące obwodów sterowania hamulcem SEW w kontekście zrównoważonego rozwoju, co jest jednym z wielu działań podkreślających naszą #TheGreenSideOfDrive.

Więcej informacji oraz darmowe wejściówki

Źródło: SEW-Eurodrive

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 7-8/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę