Dalmec w nowej siedzibie

Dalmec w nowej siedzibie Pixabay

Od 1 lipca nową lokalizacją firmy Dalmec jest parter Parku Point.44. Większe przestrzenie i lepszy dojazd mają sprawić, że współpraca z firmą, w tym spotkania z klientami, staną się jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze. Nowe miejsce i nowy showroom to nowe możliwości.

Dalmec, czyli firma oferująca innowacyjne rozwiązania w zakresie wspomagania ręcznie wykonywanych operacji transportu bliskiego, nie przestaje się rozwijać. By robić to jeszcze skuteczniej, podjęto decyzję o zmianie siedziby przedsiębiorstwa. Nowa lokalizacja mieści się w bezpośrednim pobliżu starego biura, jednak otwiera więcej możliwości. Firma ma bowiem do dyspozycji ponad 300 m2, czyli przestrzeń, na której można efektywnie zaprezentować klientom bogatą gamę rozwiązań branżowych.

Powiązane firmy

Jak informuje Dalmec, znaczna część pracowników firmy zaszczepiła się już przeciwko koronawirusowi, w trosce o bezpieczeństwo własne, a także o zdrowie klientów. Firma dokłada wszelkich starań, aby móc w możliwie najbezpieczniejszych warunkach wrócić do spotkań na żywo.

Źródło: Dalmec

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę