Dalmec w nowej siedzibie

Dalmec w nowej siedzibie Pixabay

Od 1 lipca nową lokalizacją firmy Dalmec jest parter Parku Point.44. Większe przestrzenie i lepszy dojazd mają sprawić, że współpraca z firmą, w tym spotkania z klientami, staną się jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze. Nowe miejsce i nowy showroom to nowe możliwości.

Dalmec, czyli firma oferująca innowacyjne rozwiązania w zakresie wspomagania ręcznie wykonywanych operacji transportu bliskiego, nie przestaje się rozwijać. By robić to jeszcze skuteczniej, podjęto decyzję o zmianie siedziby przedsiębiorstwa. Nowa lokalizacja mieści się w bezpośrednim pobliżu starego biura, jednak otwiera więcej możliwości. Firma ma bowiem do dyspozycji ponad 300 m2, czyli przestrzeń, na której można efektywnie zaprezentować klientom bogatą gamę rozwiązań branżowych.

Powiązane firmy

Dalmec Polska Sp. z o.o.

Jak informuje Dalmec, znaczna część pracowników firmy zaszczepiła się już przeciwko koronawirusowi, w trosce o bezpieczeństwo własne, a także o zdrowie klientów. Firma dokłada wszelkich starań, aby móc w możliwie najbezpieczniejszych warunkach wrócić do spotkań na żywo.

Źródło: Dalmec

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę