DMG MORI na targach obróbki metali EMO w Hanowerze

DMG MORI na targach obróbki metali EMO w Hanowerze DMG MORI

W dniach 18-22.09.2023 będzie można odwiedzić stoisko DMG MORI w hali 2 na targach EMO Hannover i poznać The Home of Technology w DMG MORI City.

Jednym z kluczowych zagadnień będzie Machining Transformation (MX), gdzie zaprezentowane zostaną najnowsze innowacje i technologie, które kształtują przyszłość technologii produkcji. Ponadto stoisko jest inspirowane unikalną koncepcją miasta, która zapewni fascynujące doświadczenie technologiczne.

Machining Transformation (MX)

  • Innowacyjne rozwiązania optymalizują produkcję i zmniejszają emisję CO2, promując bardziej ekologiczną przyszłość.
  • Zintegrowane procesy zwiększają produktywność, minimalizują zużycie energii i maksymalizują rentowność. Dzięki nawet 13 środkom GreenMode obrabiarki DMG MORI mogą osiągnąć znaczną redukcję zużycia energii nawet do 40%.
  • Rozwiązania DMG MORI oferują wydłużony czas pracy obrabiarki i wspierają zrównoważony rozwój.

Na stoisku DMG MORI będzie można poznać liczne obrabiarki i rozwiązania automatyzacji od DMG MORI. Od toczenia uniwersalnego i produkcyjnego z maksymalnie 4 głowicami rewolwerowymi, poziomymi centrami obróbczymi i 5-osiowymi, uniwersalnymi frezarkami po integrację procesów: DMG MORI pokazuje swoje doświadczenie w obszarach toczenia, frezowania, szlifowania, obróbki kół zębatych, zaawansowanych technologii i pomiarów. Wykorzystanie narzędzi cyfrowych otwiera drogę do wydajnych i zrównoważonych procesów produkcyjnych.

Źródło: DMG MORI

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę