DMG MORI na targach obróbki metali EMO w Hanowerze

DMG MORI na targach obróbki metali EMO w Hanowerze DMG MORI

W dniach 18-22.09.2023 będzie można odwiedzić stoisko DMG MORI w hali 2 na targach EMO Hannover i poznać The Home of Technology w DMG MORI City.

Jednym z kluczowych zagadnień będzie Machining Transformation (MX), gdzie zaprezentowane zostaną najnowsze innowacje i technologie, które kształtują przyszłość technologii produkcji. Ponadto stoisko jest inspirowane unikalną koncepcją miasta, która zapewni fascynujące doświadczenie technologiczne.

Machining Transformation (MX)

  • Innowacyjne rozwiązania optymalizują produkcję i zmniejszają emisję CO2, promując bardziej ekologiczną przyszłość.
  • Zintegrowane procesy zwiększają produktywność, minimalizują zużycie energii i maksymalizują rentowność. Dzięki nawet 13 środkom GreenMode obrabiarki DMG MORI mogą osiągnąć znaczną redukcję zużycia energii nawet do 40%.
  • Rozwiązania DMG MORI oferują wydłużony czas pracy obrabiarki i wspierają zrównoważony rozwój.

Powiązane firmy

DMG MORI Polska Sp. z o.o.

Na stoisku DMG MORI będzie można poznać liczne obrabiarki i rozwiązania automatyzacji od DMG MORI. Od toczenia uniwersalnego i produkcyjnego z maksymalnie 4 głowicami rewolwerowymi, poziomymi centrami obróbczymi i 5-osiowymi, uniwersalnymi frezarkami po integrację procesów: DMG MORI pokazuje swoje doświadczenie w obszarach toczenia, frezowania, szlifowania, obróbki kół zębatych, zaawansowanych technologii i pomiarów. Wykorzystanie narzędzi cyfrowych otwiera drogę do wydajnych i zrównoważonych procesów produkcyjnych.

Źródło: DMG MORI

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę