Webinarium DMG Mori: cyfryzacja i digitalizacja przedsiębiorstwa

Webinarium DMG Mori: digitalizacją przedsiębiorstwa DMG Mori

DMG Mori, chcąc wspierać swoich klientów kompleksowymi rozwiązaniami w obszarze digitalizacji, organizuje webinarium, które odbędzie się już 18 maja o godz. 10:00.

Podczas webinarium przedstawione zostaną najnowsze trendy i innowacyjne rozwiązania w obszarach cyfryzacji - usprawnienie wydajności produkcji i dostaw dzięki Istos oraz aplikacji Tulip.

  • Istos - Planowanie i zarządzanie produkcją z rzeczywistą informacją zwrotną ze stanowisk roboczych
  • Tulip - zwiększenie produktywności poprzez digitalizację procesów
  • DMG Mori Connectivity - integracja zasobów ludzkich, maszyn, urządzeń oraz systemów IT

Powiązane firmy

DMG MORI Polska Sp. z o.o.

Jak dołączyć?

Rejestracja
Zarejestruj się na webinarium klikając w link: „Rejestracja”. Otrzymasz e-mail z potwierdzeniem oraz linkiem do dołączenia do sesji. Następnie kliknij: „Dodaj do kalendarza” aby nie zapomnieć o webinarium.

Dołącz
W czasie rozpoczynania webinarium, kliknij w przesłany link w e-mailu potwierdzającym lub w wydarzenie w kalendarzu. Ewentualnie wpisz 9-cyfrowy kod w oknie webinarium na stronie. Możesz dołączyć z dowolnego komputera Mac i Windows lub urządzeń mobilnych z systemem iOS lub Android za pomocą aplikacji GoToWebinar.

Oglądaj
Jeśli dołączysz przed prowadzącym, zobaczysz okno potwierdzające, że połączyłeś się prawidłowo. Po dołączeniu prowadzącego, webinarium się rozpocznie.

Źródło: DMG MORI

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę