Do 4 lat gwarancji na produkty igus

Do 4 lat gwarancji na produkty igus igus

igus po raz kolejny wyznacza standardy branżowe, wprowadzając nową 4-letnią gwarancję na wiele swoich produktów. Ta rozszerzona gwarancja nie tylko oznacza wysoką jakość produktów motion plastics, ale także potwierdza ich długą żywotność, a tym samym zaangażowanie firmy igus w zrównoważony rozwój - ponieważ produkt, który działa 30 razy dłużej, jest po prostu 29 razy bardziej ekologiczny. 

igus oferuje teraz rozszerzoną gwarancję na prowadniki kablowe, przewody chainflex, technologię liniową i komponenty do druku 3D. Jest to możliwe dzięki intensywnym testom w naszym wewnętrznym laboratorium o powierzchni 4000 metrów kwadratowych. 

Powiązane firmy

igus Polska Sp. z o.o.

Na podstawie zebranych danych oferuje gwarancję producenta na obliczoną liczbę podwójnych cykli lub godzin żywotności zgodnie z internetowym kalkulatorem żywotności igus. Usługa gwarancyjna daje pewność, że indywidualna aplikacja została zaprojektowana dokładnie tak, jak należy i że zawsze wybierasz najbardziej opłacalny produkt, który z pewnością zadziała.

Oprócz zapewnienia jakości, mniejsza liczba wymienianych części oznacza również mniej odpadów i mniejsze zużycie zasobów. A jeśli produkt osiągnie koniec swojej żywotności, w grę wchodzi program igus chainge, służący recyklingowi technicznych i przemysłowych tworzyw sztucznych.

Źródło: igus

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę