Drive Selection – proste narzędzie do doboru napędu

Drive Selection – proste narzędzie do doboru napędu SEW-Eurodrive

Znasz słabe i mocne strony swojej aplikacji, jednak w kwestii techniki napędowej wciąż potrzebujesz wsparcia? Szukasz prostego w obsłudze narzędzia do doboru napędu na podstawie danych z twojej aplikacji? Takie narzędzie oferuje SEW-Eurodrive. To sposób, by bardzo szybko otrzymać gotową propozycję napędu podczas procesu projektowania.

Dostępne w ramach działania online support narzędzie Drive Selection pozwala zaledwie w kilku krokach poznać wstępną propozycję odpowiedniego motoreduktora. Wystarczy podać podstawowe informacje dotyczące aplikacji. Użytkownik najpierw wybiera rodzaj aplikacji, a następnie wprowadza niezbędne, choć dobrze mu znane, dane. Po ich zatwierdzeniu wyświetlona zostanie wstępna propozycja napędu. Jeśli istnieje więcej pasujących motoreduktorów, będzie zaprezentowane porównanie wszystkich opcji.

Powiązane firmy

SEW-Eurodrive Polska Sp. z o.o.

Narzędzie Drive Selection jest dostępne również dla niezarejestrowanych użytkowników. Rejestracja wymagana jest dopiero w przypadku zapytania ofertowego lub zakupu napędu, gdyż dzięki temu firma może zapewnić optymalne wsparcie i doradztwo. Szczególną zaletą wskazanego narzędzia jest jego prostota: nie trzeba mieć zaawansowanej wiedzy technicznej, aby z niego korzystać.

>>Sprawdź wszystkie możliwości Drive Selection<<

Za pomocą nowego narzędzia dostępnego online możliwy jest dobór motoreduktorów składających się z przekładni standardowego systemu modułowego (przekładnia walcowa, płaska i walcowo-ślimakowa, jak również przekładnia walcowo-stożkowa oraz kątowa Spiroplan) oraz silnika asynchronicznego z portfolio serii DRN. Nowe kompaktowe napędy o niskim napięciu marki SEW-Eurodrive są wspierane przez narzędzie do doboru napędu.

Grafika

W największym skrócie zalety przedstawionej propozycji można zawrzeć w punktach takich jak: prosty dostęp, ponieważ na potrzeby doboru oraz projektowania niepotrzebna jest rejestracja, prosta kalkulacja, ponieważ wystarczy wskazać aplikację oraz wprowadzić niezbędne dane, natychmiastowy rezultat w postaci wstępnej propozycji pasującego motoreduktora, szczegółowy raport wyboru dostępny na jedno kliknięcie w formie pliku PDF, zawierającego podsumowanie danych produktowych, łącznie z linkami do danych CAD oraz dokumentacją techniczną, oraz szybka konfiguracja produktu dzięki możliwości bezpośredniego przekazania danych do specjalnego konfiguratora.

Źródło: SEW-Eurodrive

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę