Drive Selection – proste narzędzie do doboru napędu

Drive Selection – proste narzędzie do doboru napędu SEW-Eurodrive

Znasz słabe i mocne strony swojej aplikacji, jednak w kwestii techniki napędowej wciąż potrzebujesz wsparcia? Szukasz prostego w obsłudze narzędzia do doboru napędu na podstawie danych z twojej aplikacji? Takie narzędzie oferuje SEW-Eurodrive. To sposób, by bardzo szybko otrzymać gotową propozycję napędu podczas procesu projektowania.

Dostępne w ramach działania online support narzędzie Drive Selection pozwala zaledwie w kilku krokach poznać wstępną propozycję odpowiedniego motoreduktora. Wystarczy podać podstawowe informacje dotyczące aplikacji. Użytkownik najpierw wybiera rodzaj aplikacji, a następnie wprowadza niezbędne, choć dobrze mu znane, dane. Po ich zatwierdzeniu wyświetlona zostanie wstępna propozycja napędu. Jeśli istnieje więcej pasujących motoreduktorów, będzie zaprezentowane porównanie wszystkich opcji.

Powiązane firmy

Narzędzie Drive Selection jest dostępne również dla niezarejestrowanych użytkowników. Rejestracja wymagana jest dopiero w przypadku zapytania ofertowego lub zakupu napędu, gdyż dzięki temu firma może zapewnić optymalne wsparcie i doradztwo. Szczególną zaletą wskazanego narzędzia jest jego prostota: nie trzeba mieć zaawansowanej wiedzy technicznej, aby z niego korzystać.

>>Sprawdź wszystkie możliwości Drive Selection<<

Za pomocą nowego narzędzia dostępnego online możliwy jest dobór motoreduktorów składających się z przekładni standardowego systemu modułowego (przekładnia walcowa, płaska i walcowo-ślimakowa, jak również przekładnia walcowo-stożkowa oraz kątowa Spiroplan) oraz silnika asynchronicznego z portfolio serii DRN. Nowe kompaktowe napędy o niskim napięciu marki SEW-Eurodrive są wspierane przez narzędzie do doboru napędu.

Grafika

W największym skrócie zalety przedstawionej propozycji można zawrzeć w punktach takich jak: prosty dostęp, ponieważ na potrzeby doboru oraz projektowania niepotrzebna jest rejestracja, prosta kalkulacja, ponieważ wystarczy wskazać aplikację oraz wprowadzić niezbędne dane, natychmiastowy rezultat w postaci wstępnej propozycji pasującego motoreduktora, szczegółowy raport wyboru dostępny na jedno kliknięcie w formie pliku PDF, zawierającego podsumowanie danych produktowych, łącznie z linkami do danych CAD oraz dokumentacją techniczną, oraz szybka konfiguracja produktu dzięki możliwości bezpośredniego przekazania danych do specjalnego konfiguratora.

Źródło: SEW-Eurodrive

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę