Drone Power Hakaton+

Drone Power Hakaton+ Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe

Talenty i technologie dla bezpiecznej infrastruktury – takie hasło przyświeca hakatonowi+ Drone Power. To nowa inicjatywa, która odbędzie się w trakcie targów ITM INDUSTRY EUROPE.

Hakaton+ Drone Power pozwoli odkryć talenty i technologie dla bezpiecznej infrastruktury, kluczowej dla prawidłowego funkcjonowania państwa. Przedsięwzięcie realizowane jest przez Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe, Eneę oraz targi ITM INDUSTRY EUROPE. Partnerem Głównym hakatonu jest GRUPA ENEA.

Przed zespołami postawiono wyzwania: klasyczne, robotyczne i koncepcyjne. Łączy je jedno: stworzenie algorytmu, technologii bądź rozwiązania zapewniającego nieprzerwane i bezpieczne działanie infrastruktury. Ta wyjątkowa burza mózgów potrwa dwa dni (2 i 3 czerwca).

odbiór zaproszenia

Zespoły z najlepszymi pomysłami zostaną zaproszone do zaprezentowania ich działania w praktyce 3 tygodnie później w w Laboratorium B+R PCSS AerospaceLab na lotnisku w Kąkolewie. Rozwiązania o potencjale aplikacyjnym zostaną zaproszone do dalszej współpracy z organizatorami i partnerami Drone Power.

>>Zobacz więcej nt. hakatonu+ Drone Power<<

Źródło: Grupa MTP

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę