Duże zainteresowanie targami TIMTOS x TMTS 2022

Duże zainteresowanie targami TIMTOS x TMTS 2022 TAITRA

Połączone targi TIMTOS x TMTS 2022 to nie tylko największa wystawa branży obrabiarkowej na Tajwanie, ale także jedna z najważniejszych imprez branżowych na świecie. Targi, przeprowadzone w tym roku w formule hybrydowej (w dniach 21–26 lutego odbyła się wystawa na żywo, a do 21 marca trwa wystawa on-line), cieszyły się dużą popularnością.

Fizyczna część wystawy odbyła się w halach 1 1 2 Centrum Wystawienniczego Nangang w Tajpej na Tajwanie od 21 do 26 lutego, podczas gdy wystawa on-line będzie otwarta do 21 marca. Jeszcze przed oficjalnym otwarciem na targi zarejestrowało się ponad 40 000 odwiedzających on-line i off-line z kraju i zagranicy. Warto zauważyć, że zarejestrowni goście reprezentowali ponad 20 krajów. Swoje produkty w dwóch dużych halach wystawowych zaprezentowało ok. 950 wystawców z 16 krajów. Stany Zjednoczone, Niemcy i Szwajcaria miały na targach swoje pawilony narodowe, w których ofertę prezentowali kluczowi producenci z branży obrabiarkowej z tych krajów.

Liczby te sprawiają, że były to nie tylko największe targi na Tajwanie od wybuchu pandemii, ale jedno z najważniejszych wydarzeń dla światowego przemysłu obrabiarek na początku bieżącego roku. Organizatorzy targów (TAITRA, TAMI i TMBA) podkreślają duże zainteresowanie zwiedzających z bardzo szerokiego spektrum branż. Nowe modele obrabiarek i inne prezentowane rozwiązania są skierowane do różnych odbiorców, w tym do wschodzących przedsiębiorstw w sektorach takich jak półprzewodniki, zielona energia, pojazdy elektryczne, opieka zdrowotna i lotnictwo.

ludzie na targach

Zainteresowaniem cieszy się także internetowa część targów. Dotąd z różnych form uczestnictwa w targach skorzystało ponad 1000 przedstawicieli zagranicznych firm z 62 krajów. W odpowiedzi na restrykcje związane z podróżowaniem organizatorzy zaproponowali szereg rozwiązań on-line dla zwiedzających i mediów takich jak: spotkania zakupowe on-line, wirtualne wycieczki z przewodnikiem po stoiskach dla gości i mediów (z możliwością obejrzenia każdej maszyny z 360-stopniowym widokiem), transmisja na żywo z powierzchni wystawienniczej, webinaria i konferencje towarzyszace.

ludzie na targach

Transmisje na żywo, współpraca z mediami i podcasty dostarczały codziennych informacji z hali wystawienniczej. Transmisje na żywo i podcasty miały ponad 25 000 wyświetleń I odsłuchań. W sumie podczas trwania targów odbyło się 500 sesji spotkań on-line. Obrabiarki, wieloosiowe centra obróbkowe i wycinarki laserowe były jednymi z najbardziej poszukiwanych pozycji przez zagranicznych nabywców.

Wystawa internetowa targów TIMTOS x TMTS Online 2022 potrwa do 21 marca. Do tej pory najpopularniejszymi wystawcami tej części targów są firmy Hiwin, Victor Taichung, Hartford, Fanuc i San Yuan.

Źródło: TAITRA

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

MM Magazyn Przemysłowy 7-8/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę