Elastyczne przewody serwo do bardzo niskich temperatur

igus
Reklama
Reklama

Firma igus wprowadza do swojej oferty nowy przewód serwo chainflex® CF29, który jest pierwszym na świecie przewodem elastycznym serwo, który może być z powodzeniem stosowany przy bardzo niskich temperaturach, nawet do -35°C.

Nowy przewód serwo chainflex® CF29 ma zapewnić jedocześnie dwa udoskonalenia w stosunku do innych tego typu przewodów. Jest przewodem serwo do e-prowadników o najmniejszym na świecie promieniu gięcia wynoszącym 6.8xd. Jest także pierwszym na świecie przewodem elastycznym serwo do e-prowadników mogącym mieć zastosowanie w temperaturach poniżej -35°C.

Reklama

Jego głównym przeznaczeniem ma być zastosowanie w maszynach z bardzo dynamicznym ruchem, jak na przykład w maszynach transportu bliskiego, obrabiarkach, jak również w zastosowaniach zewnętrznych oraz w chłodniach.

Reklama

Źródło: igus

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama