Elesa+Ganter - adapter ADT do montażu uchwytów na profilach okrągłych

Elesa+Ganter
Reklama
Reklama

Elesa+Ganter posiada szereg elementów dedykowanych do montażu zarówno na aluminiowych profilach konstrukcyjnych z rowkami teowymi, jak i innych profilach kształtowych. Służą temu z reguły systemy adapterów lub zestawów montażowych. Nowym elementem poszerzającym gamę zastosowań jest adapter ADT do montażu uchwytów M.643-FM na profilach okrągłych.

Adapter ADT jest zbudowany z technopolimeru opartego na poliamidzie, a jego zakres temperatur pracy to -30⁰C do +130⁰C. Jego konstrukcja pozwala na zamocowanie uchwytu z serii M.643-FM na profilu okrągłym o zakresie średnicy 28,6mm do 32mm. Kolor adaptera jest jednolity z dedykowanym uchwytem dlatego po zamontowaniu tworzy spójną całość. Uchwyt ADT może być mocowany na profilu okrągłym przelotowo (Rys. 1) lub poprzez nagwintowany otwór w ściance profilu. Dla takiego sposobu montażu zaleca się profil o grubości ścianki 2 mm lub więcej (Rys. 2).

Reklama

Sposoby montażu uchwytu M.643-FM za pomocą adaptera ADT na profilu okrągłym

Ten prosty element stosuje się w wielu aplikacjach, gdzie konstrukcja oparta jest na profilach rorowych. Typowe zastosowanie adapterów ADT to budowa maszyn, ekspozytory reklamowe, sprzęt sceniczny itp.

Reklama

>>karta katalogowa – Adapter ADT<<

Redakcja: Elesa+Ganter Polska
Informacje o pełnej ofercie Elesa+Ganter znajdują się na stronie: www.elesa-ganter.pl
Jeśli nie posiadasz katalogu w wersji papierowej – zamów

Kontakt:
Centrala: +48 22 737 70 47
Pomoc techniczna: +48 887 420 800

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama