FANAR na podium w prestiżowym konkursie

FANAR na podium w prestiżowym konkursie FANAR

FANAR jest wiodącym producentem narzędzi do obróbki skrawaniem. Wśród klientów firmy są liderzy branż: motoryzacyjnej, lotniczej, medycznej lub AGD. Przedsiębiorstwo w ofercie posiada szeroki wachlarz narzędzi do gwintowania, wiercenia, frezowania i toczenia, a także akcesoriów.

Podczas tegorocznych targów EMO Milano poznano zwycięzców międzynarodowego konkursu ANCA Tool of The Year 2021. Konkursowe narzędzia w kategorii Made on ANCA musiały zostać wykonane na maszynach ANCA i były oceniane pod kątem jakości wykończenia powierzchni oraz złożoności geometrii. Narzędzie, które zaprezentował FANAR, wywarło na komisji duże wrażenie i mimo silnej konkurencji zapewniło firmie drugie miejsce w kategorii głównej. To dla firmy niezwykłe wyróżnienie: znaleźć się na podium wśród międzynarodowych laureatów. Pracownicy cieszą się z sukcesu i gratulują wszystkim uczestnikom.

Reprezentanci firmy, Andrzej Zujewicz i Krzysztof Mikołajczuk, odebrali nagrodę w imieniu całego zespołu.

Źródło: FANAR

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę