FANAR na podium w prestiżowym konkursie

FANAR na podium w prestiżowym konkursie FANAR

FANAR jest wiodącym producentem narzędzi do obróbki skrawaniem. Wśród klientów firmy są liderzy branż: motoryzacyjnej, lotniczej, medycznej lub AGD. Przedsiębiorstwo w ofercie posiada szeroki wachlarz narzędzi do gwintowania, wiercenia, frezowania i toczenia, a także akcesoriów.

Podczas tegorocznych targów EMO Milano poznano zwycięzców międzynarodowego konkursu ANCA Tool of The Year 2021. Konkursowe narzędzia w kategorii Made on ANCA musiały zostać wykonane na maszynach ANCA i były oceniane pod kątem jakości wykończenia powierzchni oraz złożoności geometrii. Narzędzie, które zaprezentował FANAR, wywarło na komisji duże wrażenie i mimo silnej konkurencji zapewniło firmie drugie miejsce w kategorii głównej. To dla firmy niezwykłe wyróżnienie: znaleźć się na podium wśród międzynarodowych laureatów. Pracownicy cieszą się z sukcesu i gratulują wszystkim uczestnikom.

Reprezentanci firmy, Andrzej Zujewicz i Krzysztof Mikołajczuk, odebrali nagrodę w imieniu całego zespołu.

Źródło: FANAR

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę