Firma Remmert wzmacnia pozycję na polskim rynku

Remmert Polska

Remmert GmbH, dostawca technologii w dziedzinie logistyki magazynowej i transportu materiałów z Löhne w Westfalii, otwiera pierwszy oddział w Polsce. Firma rozbudowuje swoją strukturę sprzedaży i usług, dostosowując się do specyfiki rynku wschodnioeuropejskiego.

Polska to ważny rynek, z perspektywą rozwoju, dlatego firma Remmert zdecydowała się zacieśnić bezpośrednie kontakty z polskimi klientami i interesariuszami poprzez swój nowy oddział. „Nasi pracownicy aktywnie reprezentują markę w Polsce już od ponad 10 lat. Poszerzenie naszej wiedzy poprzez działalność nowego oddziału to logiczny ruch, który potwierdza nasze zaangażowanie i znaczenie polskich klientów” – powiedział Matthias Remmert. Matthias Remmert i jego brat, Stephan, pełnią funkcje dyrektorów zarządzających w firmie Remmert Polska Sp. z o.o.

Wraz z otwarciem nowego oddziału, firma Remmert planuje znacznie zwiększyć zatrudnienie w Polsce. Zespół poszerzył się już o dwóch specjalistów w dziedzinie doradztwa i sprzedaży, dysponujących wieloletnim doświadczeniem w branży logistyki wewnątrzzakładowej – Mariusza Banachowicza i Michała Kmiecia. Firma Remmert poszukuje kolejnych pracowników, którzy będą odpowiedzialni za uruchamianie i obsługę serwisową systemów. Skrócenie czasu realizacji usług w zakresie konserwacji i uruchamiania znacznie zoptymalizuje ofertę firmy Remmert, zwłaszcza w obszarze usług serwisowych.

„Nasza baza instalacyjna w Polsce stale się rozbudowuje, a w branży przetwórstwa metali dostrzegamy coraz wyraźniejszy trend w kierunku automatyzacji. Polskie firmy z branży stolarki okiennej i drzwiowej mają wiodącą pozycję na rynku europejskim. Nasze rozwiązania w zakresie magazynowania i kompletacji zamówień cieszą się wśród nich sporą popularnością. Nasi klienci oczekują obsługi i doradztwa na najwyższym poziomie. Otwarcie nowego oddziału pozwoli nam zapewnić usługi na nawyższym poziomie" – podsumowuje Matthias Remmert.

Źródło: informacja prasowa

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę