Firma Zoller Polska z nową stroną internetową

Zoller

Firma Zoller, producent przyrządów ustawczo-pomiarowych, zmieniła adres swojej strony internetowej.

Na nowej stronie internetowej firmy, dostępnej pod adresem www.zoller.net.pl, można znaleźć m.in. pełen asortyment oferowanych produktów, informacje o firmie, najświeższe aktualności z życia firmy oraz listę firm - kontrahentów firmy Zoller.

Asortyment firmy Zoller obejmuje przede wszystkim przyrządy ustawczo-pomiarowe do pomiaru praktycznie każdego narzędzia skrawającego. Firma proponuje m.in. przyrządy do pomiaru geometrii narzędzi, do pomiaru narzędzi standardowych, jak i specjalnych zarówno do przemysłu budowy maszyn, produkcji firm, matryc, wykrojników, przemysłu energetycznego, lotniczego czy motoryzacyjnego, jak i narzędzi do przemysłu drzewnego. Ponadto w ofercie znajdują się systemy komunikacji z maszynami obróbczymi, a także oprogramowanie do zarządzania gospodarką narzędziową.

Powiązane firmy

Źródło: www.zoller.net.pl

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę