Firmy z obszaru obróbki plastycznej na konferencji w Tczewie

Firmy z obszaru obróbki plastycznej na konferencji w Tczewie Oerlikon Balzers

W dniach 9-10 maja 2024r firma Oerlikon Balzers wraz z partnerami FIBRO Polska oraz TCM Polska Tool Consulting & Management  gościły firmy z obszaru obróbki plastycznej podczas konferencji w Tczewie. 

Wydarzenie rozpoczęło się wizytą i zwiedzaniem  zakładu produkcyjnego grupy Oerlikon w Tczewie. Dalsza część konferencji miała miejsce w Hotelu nad Wisłą. Tematem były: powłoki przeciwzużyciowe PVD BALINIT stosowane na narzędziach do wykrawania i tłoczenia, nowe powłoki Oerlikon Balzers, wymagania techniczne i dobór stali, przykłady zastosowań, korzyści i oszczędności w produkcji. 

Powiązane firmy

Oerlikon Balzers Coating Poland Sp. z o.o.

Firmy z obszaru obróbki plastycznej na konferencji w Tczewie zdjęcie w treści artykułu

Napędy klinowe FIBRO - nowości, usprawnienia i praktyczne rozwiązania. Web Shop FIBRO – funkcjonalność, możliwości i wartość dodana. Serwis i szkolenia - sieci azotowe, booster, armatura kontrolno-pomiarowa, siłomierze. Cyfryzacja procesów w obszarach obróbki skrawaniem – najnowsze rozwiązania systemowe firmy TCM wspierające Klientów w transformacji Lean. Prezentacja rozwiązań WinTool i ToolBase. 

Była to doskonała okazja do poszerzenia wiedzy, zapoznania się z innowacjami  i trendami we wskazanych obszarach. Cenna okazała się sposobność do dyskusji i wymiany doświadczeń w ramach zorganizowanych warsztatów „Case study”. 

Firmy z obszaru obróbki plastycznej na konferencji w Tczewie zdjęcie w treści artykułu

Źródło: Oerlikon Balzers

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę