Gates wdraża seminaria internetowe dla mechaników

Gates
Reklama
Reklama

Firma Gates zwiększa zakres pomocy technicznej dla dystrybutorów i ich odbiorców o seminaria internetowe prowadzone na żywo na stronie GatesTechZone, przeznaczonej dla ekspertów szukających informacji technicznych.

Firma Gates nieustannie podejmuje działania mające na celu zapewnienie mechanikom samochodowym dostępu do informacji o innowacjach i zaawansowanych nowych produktach. Seminaria internetowe będą stanowiły uzupełnienie treści dostępnych obecnie na stronie GatesTechZone.com, m.in. porady Tech Tips, filmy oraz dane pomocne w diagnozowaniu problemów. — Nowe seminaria internetowe dostępne na stronie GatesTechZone.com umożliwiają nam zaprezentowanie jeszcze większej liczby ważnych i praktycznych informacji technicznych na szerokim forum odbiorców — mówi Sam De Win, technical support and data manager automotive replacement sales and marketing for Gates EMEA. — Uzupełnienie oferty szkoleniowej Gates o nowe seminaria internetowe nie tylko stwarza dla dystrybutorów możliwość zaoferowania klientom większego zakresu pomocy technicznej, ale także umożliwia ograniczenie liczby błędów montażowych i reklamacji.

Reklama

Informacje o seminariach internetowych

Pierwsza seria seminariów obejmie szeroki zakres zagadnień i problemów montażowych charakterystycznych dla różnych regionów. Będą to między innymi: montaż i diagnozowanie problemów pomp wodnych, węże modułowe, ewolucja chłodziwa, paski i narzędzia Stretch Fit oraz — oczywiście — kompletne układy napędu paska pomocniczego i paska synchronicznego.

Reklama

Treści i zagadnienia mogą się różnić w zależności od uwarunkowań lokalnych. Czas trwania każdej prezentacji wynosi od 30 do 90 minut, a transmisje będą dostępne w językach angielskim, niemieckim, rosyjskim i tureckim. Wkrótce dostępne będą również w językach holenderskim, francuskim i hiszpańskim.

Źródło: Gates

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama