GT85 ze Złotym Medalem na targach Toolex

GT85
Reklama
Reklama

Pochodzący z Lublina lider branży mycia przemysłowego i automatyzacji produkcji, firma GT85 Polska, została nagrodzona Złotym Medalem za serię urządzeń myjących TARRA Compact podczas 10. jubileuszowej edycji Międzynarodowych Targów Toolex.

Nagrody wręczono podczas gali, która miała miejsce 3 października w Katowicach. Tegoroczna edycja targów odbywa się w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu od 3 do 5 października. Na targach prezentuje się blisko 500 wystawców z 16 krajów, reprezentujących prawie 600 światowych marek.

Reklama

TARRA Comapact to flagowa seria myjni przemysłowych produkowanych przez GT85 Polska. Bardzo się cieszę, że nasze maszyny są doceniane podczas kolejnych branżowych wydarzeń. To już drugi Złoty Medal dla maszyn z serii Compact przyznany podczas międzynarodowych targów. W minionym roku otrzymaliśmy także Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich za maszynę TARRA Compact 200HP. Konsekwentnie stawiamy na innowacyjność i ulepszamy nasze produkty, aby zawsze być o krok przed konkurencją i jak najlepiej spełniać oczekiwania klientów. Nasza pozycja rynkowa i wysoka jakość usług pozwalają nam konkurować z rodzimymi producentami w krajach, gdzie mycie przemysłowe i branża automotive są rozwinięte najlepiej na świecie. Mówię tu przede wszystkim o rynku niemieckim. Dlatego też jeszcze w tym roku zaprezentujemy nasze produkty na największych na świecie targach mycia przemysłowego – Parts2Clean w Stuttgarcie – mówi prezes GT85 Polska Zbigniew Kurant

TARRA Compact to myjnie przemysłowe o dużym wyborze modeli i możliwości ich konfiguracji. Złoty Medal targów Toolex przyznano za całą serię maszyn Compact z modelami 100, 200 i 400 w różnych konfiguracjach. Na stoisku GT85 Polska podczas tegorocznych targów można zobaczyć najnowszą wersję myjni TARRA Compact 100. Jest to najmniejsza myjnia w serii, realizująca mycie metodą natryskową. Z kolei modele 200 i 400 wykorzystują metodę natryskowo-zanurzeniową. Co istotne dla niektórych gałęzi przemysłu, TARRA Compact 200 i TARRA Compact 400 mogą być wyposażone w opcję suszenia próżniowego, które znacznie skraca proces i pozwala dotrzeć nawet do bardzo trudno dostępnych zakamarków umytych detali.

Reklama

Źródło: GT85 Polska

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama