Gwintowniki do większych otworów

Seco Tools
Reklama
Reklama

 

Firma Seco wprowadziła nowe produkty do serii Threadmaster Tap, w tym gwintowniki do większych otworów oraz rozwiązania dedykowane do określonych grup materiałów. To znaczące rozszerzenie oferty obejmuje ponad 200 nowych produktów i zwiększa liczbę gwintowników do materiałów ISO w tej serii do 330.

W skład serii Threadmaster Tap wchodzą narzędzia z prostymi i skrętnymi rowkami wiórowymi, ze skośną powierzchnią natarcia i nagniataki zaprojektowane w celu zoptymalizowania wydajności i kontroli wióra w przypadku materiałów ISO należących do grup P, M, N i K. Gwintowniki z prostymi rowkami są dostępne w wielkościach od M3 do M42 z opcjonalnym chłodzeniem wewnętrznym. Gwintowniki ze skrętnymi rowkami są dostępne w wielkościach od M1,6 do M30, a te ze skośną powierzchnią natarcia w wielkościach od M1 do M30. Nagniataki występują w wielkościach od M1 do M48. W przypadku wszystkich typów gwintowników narzędzia o wielkości M4 i powyżej są wyposażone w opcję chłodzenia wewnętrznego.

Reklama

Wszystkie produkty z serii Threadmaster Tap mają specjalnie zaprojektowane powłoki, które zwiększają wydajność, trwałość narzędzi i wszechstronność ich zastosowań. Seria uwzględnia wszystkie najbardziej popularne wielkości gwintów, aby na doskonałej wydajności produktów mogli skorzystać wszyscy producenci. Produkty z serii Threadmaster Tap są zgodne z oprawkami do gwintowania firmy Seco z synchronizacją EPB 5867 i stanową kompleksowe rozwiązanie.

Reklama
Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama