Hiszpańskie uszczelnienia na polskim rynku

Hiszpańskie uszczelnienia na polskim rynku BP Techem

Polski dystrybutor systemów uszczelniających – firma BP Techem, wprowadziła do swojej oferty opaski uszczelniające do rur i rurociągów hiszpańskiej firmy Hermetica.

Opaski uszczelniające firmy Hermetica to uniwersalne rozwiązanie umożliwiające skuteczne łączenie rur oraz usuwanie wycieków. Hiszpańskie opaski składają się z dwóch części, które można szybko założyć na odsłonięty kawałek rury, a następnie ścisnąć specjalistycznym śrubunkiem z technologią HOLD-ON. 

opaski uszczelniajace

Podstawową zaletą opasek uszczelniających Hermetica jest ich prosty i szybki montaż, co przy wszelkiego typu awariach, takich jak na przykład pęknięcie lub rozszczelnienie rury z różnymi mediami, jest najbardziej istotne. Montaż zapewnia opaskom Hermetica system PILOTO, w którym  podział montażowy zawiera śruby o 30% dłuższe niż podział pracujący jako zawias. Zapewnia to niezawodność montażu oraz znacznie skraca i upraszcza cały proces instalacji – mówi Tomasz Rogowski, szef Działu Uszczelnień  w spółce BP Techem.

Efektywność uszczelnienia zapewniana jest dzięki dwuwargowym, aktywnym uszczelnieniom hydraulicznym oraz solidnej obudowie wykonanej ze stali nierdzewnej AISI 304L/316L, która gwarantuje ich wysoką odporność na korozję. 

Źródło: BP Techem

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę