Hubei Radiatech dołącza do grona klientów Seco/Warwick

Hubei Radiatech dołącza do grona klientów Seco/Warwick Seco/Warwick

Seco/Warwick dostarczy dwa urządzenia EV/CAB do jednego z największych producentów chłodnic samochodowych w środkowych Chinach. To pierwsza współpraca Seco/Warwick z Hubei Radiatech.

– Jesteśmy znanym rynkowi producentem technologii CAB. Nie dziwi więc zainteresowanie naszymi produktami, które szczególnie w dobie rosnącego znaczenia branży pojazdów elektrycznych, zyskują coraz więcej zwolenników. Kontrakt z Hubei Radiatech jest wynikiem wielu spotkań i konsultacji, które zostały zapoczątkowane podczas światowego forum „Automobile Thermal Management”. Uczestniczymy w branżowych wydarzeniach, a jako lider technologii CAB, dzielimy się na nich wiedzą i doświadczeniem. Nasi partnerzy doceniają ten sposób komunikacji, gdy realizujemy wspólne projekty. Tego typu spotkania to szansa poznania Seco/Warwick, naszej technologii i doświadczenia, jak to miało miejsce w tym przypadku. Dlatego zawsze zapraszamy do odwiedzenia nas podczas branżowych eventów – mówi Piotr Skarbiński, wiceprezes Segmentu Produktów Aluminium i CAB w Grupie Seco/Warwick.

Powiązane firmy

Dwa piece o dwóch szerokościach

Kontrakt z Hubei Radiatech obejmuje dwa piece do lutowania aluminium. Pierwszy, o szerokości taśmy przenośnika 1600 mm, będzie przeznaczony do produkcji ponadgabarytowych chodnic akumulatorów. Drugi, mniejszy, o szerokości taśmy przenośnika 1300 mm, będzie wykorzystywany do lutowania skraplaczy klimatyzacji. Oba piece zostały zaprojektowane specjalnie do produkcji ponadgabarytowych chłodnic akumulatorowych oraz skraplaczy. Urządzenia tworzące linię CAB od Seco/Warwick składają się z komory wstępnego i głównego podgrzewania, pieca do lutowania radiacyjnego, komory chłodzenia płaszczem powietrznym, komory chłodzenia końcowego, oraz systemu sterowania.

Zaletą linii CAB sprzedanych Hubei Radiatech, jest idealny rozkład temperatury na całej szerokości taśmy, a także unikalny projekt kurtyny i komór chłodniczych. Urządzenie EV/CAB zostały stworzone dla przemysłu motoryzacyjnego i jest odpowiedzią na potrzeby elektromobilności.

Seco/Warwick będący liderem technologii CAB dla elektromobilności doskonale współpracuje z branżą motoryzacyjną, dostarczając rozwiązania, które pomagają rozwijać technologię produkcji pojazdów.

– Rozpoznawalność Grupy Seco/Warwick w sektorze CAB jest bardzo wysoka. Partnerzy współpracujący z nami, wybierają Seco/Warwick, z uwagi na pozycję lidera technologii CAB, stawiającego na jakość i kompleksowość rozwiązań. Drugi aspekt, często podkreślany, to dialog, czyli szukanie wraz z Partnerami nowych rozwiązań. Dlatego opracowaliśmy własną markę dedykowaną branży motoryzacyjnej – linie do lutowania aluminium pod szyldem EV/CAB – puentuje Liu Yedong, dyrektor zarządzający Seco/Warwick China.

Idealne połączenie 

Hubei Radiatech znajduje się w Strefie Rozwoju Gospodarczego i Technologicznego Wuhan, którą nazwa się „samochodową stolicą Chin”. Obecnie firma stała się jednym z największych przedsiębiorstw produkujących chłodnice samochodowe w środkowych Chinach.

– Mamy technologię produkcyjną i moce do produkcji pełnej serii intercoolerów i chłodnic pasujących do różnych silników samochodowych z roczną zdolnością produkcyjną 1,2 miliona zestawów intercoolerów i chłodnic. Naszą misją jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań i produktów inteligentnego systemu zarządzania ciepłem w pojazdach i stanie się najbardziej wpływowym ekspertem w zakresie systemów zarządzania ciepłem w Chinach. Współpraca z Seco/Warwick na pewno pomoże nam osiągnąć ten cel. Urządzenia Seco/Warwick, nie bez przyczyny, mają w środowisku producentów wymienników ciepła znakomitą renomę. Cieszymy się, że dołączyliśmy do grona Partnerów Seco/Warwick – skomentował You Haiquan, dyrektor zarządzający Hubei Radiatech.

Źródło: Seco/Warwick

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę