HxGN SMART Quality do zarządzania danymi

Hexagon
Reklama
Reklama

HxGN SMART Quality, zaprezentowana podczas HxGN LIVE 2018 w Las Vegas, to platforma oprogramowania w trybie online do zarządzania danymi dotyczącymi jakości oraz zasobami pomiarowymi, dzięki której automatycznie informacja wprowadzana jest do procesu zarządzania jakością.

Platforma HxGN SMART Quality pozwala na wykorzystanie strumienia danych dotyczących jakości w wielu fazach produkcji, przekazując wiedzę i informacje poprzez wszechstronną analizę statystyczną, wizualizację oraz zarządzanie przepływem pracy. Umożliwia także optymizację procesu, który zwiększa konkurencyjność zakładów produkcyjnych. Wykorzystując technologię wypróbowaną w sektorze motoryzacyjnym, platforma HxGN SMART Quality w sposób inteligentny porządkuje dane, zapewniając szczegółowy wgląd w proces produkcji, co może się przełożyć na przyspieszenie całego procesu.

Reklama

Zdalnie dostępna internetowa platforma HxGN SMART Quality pozwala użytkownikom na różnych poziomach organizacji niemal w czasie rzeczywistym zarządzać wymaganiami dotyczącymi jakości wraz z cyklem życia produktu, dzięki czemu zyskuje się inteligentne, oparte na danych rozwiązanie produkcyjne.

Podstawowe funkcje platformy HxGN SMART Quality:

  • Zbieranie i przechowywanie danych dotyczących jakości pozyskanych z wielu urządzeń pochodzących z różnych zakładów produkcyjnych w jednej bazie danych
  • Analiza, wizualizacji i raportowanie danych w zarządzanym, dostosowanym do potrzeb użytkownika formacie dashboard
  • Zarządzanie środkami takimi jak wysokiej jakości sprzęt, udoskonalenie czynności procesu produkcji oraz organizowanie zadań operacyjnych

Powiązane firmy

Reklama

Oparta na wysoce konfigurowalnym standardowym zestawie narzędzi, platforma HxGN SMART Quality może zostać dostosowana do poszczególnych wymagań środowiska produkcyjnego bez potrzeby przeprowadzania rozległych działań rozwojowych bądź kosztownych prac związanych z dostosowaniem do indywidualnych potrzeb klienta. To pozwala na oszczędność czasu i pieniędzy. Platforma HxGN SMART Quality jest skalowalna, by móc dostosować się niemal do wszystkich sieci zakładów i struktur organizacyjnych - łatwo można ją zintegrować z istniejącą infrastrukturą IT.

Nie ma znaczenia, czy platforma instalowana jest na pojedynczej linii produkcyjnej, w wielu działach bądź też oddziałach przedsiębiorstwa - narzędzia HxGN SMART Quality do komunikacji, analizy statystycznej oraz zarządzania zasobami pozwalają zakładom kontrolować ich dane i działać w sposób bardziej inteligentny.

Źródło: Hexagon

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama