Innowacyjne obrabiarki podczas Open House Pleszew

DMG MORI

W dniach 22-25 października 2019 r. odbędzie się Open House Pleszew.  Podczas wizyty w Pleszewie obok prezentacji nowoczesnych obrabiarek DMG MORI oraz trendów i innowacji w obróbce wiórowej i technologii druku przestrzennego (3D), będzie możliwość odwiedzić jedną z najnowocześniejszych na świecie fabryk przemysłu obrabiarkowego.

DMG MORI zaprezentuje "na żywo"siedemnaście najbardziej zaawansowanych technologicznie obrabiarek, w tym siedem wyposażonych w systemy automatyzacji. Przedstawiona zostanie również pełna gama lokalnie produkowanych obrabiarek serii CLX i CMX, a także niestandardowe rozwiązania technologiczne dla przemysłu lotniczegomotoryzacyjnego oraz budowy narzędzi i form.

Nowością będzie możliwość zwiedzenia wyjątkowej hali produkcyjnej, XXL Machining, przeznaczonej do obróbki bardzo dużych komponentów maszyn.

Źródło: DMG MORI

Powiązane firmy

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę