Jubileusze ExxonMobil w 2014 r.

Reklama
Reklama

Rok 2014 w ExxonMobil minął pod znakiem trzech jubileuszy: 40-lecia wprowadzenia syntetycznego oleju silnikowego Mobil 1, 20-lecia współpracy technologicznej z zespołem Formuły 1 McLaren oraz 100-lecia istnienia Grupy Współpracy z Producentami Maszyn i Urządzeń. To właśnie trzeci z wymienionych jubileuszy jest najbliższy branży przemysłowej, ponieważ tworzący Grupę inżynierowie pomagają producentom OEM zwiększać wydajność zakładów produkcyjnych w ponad 150 krajach.

W 2014 roku pracująca dla ExxonMobil Grupa Współpracy z Producentami Maszyn i Urządzeń świętowała swoje 100-lecie. Grupa specjalizuje się we współpracy z wiodącymi producentami OEM w ponad 150 krajach. Rozwija produkty smarne, które mogą pomóc zakładom przemysłowym podnieść standardy bezpieczeństwa, ograniczyć wpływ przemysłu na środowisko oraz poprawić produktywność. Grupę tworzą eksperci techniczni i inżynierowie z dużym doświadczeniem, którzy często uczestniczą w projektach producentów OEM – od etapu przygotowania koncepcji przez prace projektowe do produkcji. Ta wyjątkowa forma współpracy pozwala zespołowi tworzyć rekomendacje w zakresie wyboru środków smarnych podnoszących wydajność maszyn i urządzeń.

Reklama

 

Grupa wciąż przeznacza znaczące środki na rozwój współpracy z konstruktorami na całym świecie. Nastawiona na innowacje współpraca pozwala rozwijać produkty smarne, pomagające zakładom przemysłowym uzyskać optymalną wydajność pracy teraz i w przyszłości – mówi Rainer Lange, Mobil SHC Brand Advisor z ExxonMobil.

 

Powiązane firmy

Reklama

Grupę Współpracy z Producentami Maszyn i Urządzeń wyróżnia ilość uzyskanych aprobat i rekomendacji producentów OEM dla wysokowydajnych produktów smarnych ExxonMobil. Na przykład, flagowe produkty smarne z serii Mobil SHC™ są dopuszczone do stosowania w ponad 10 000 aplikacjach oraz posiadają aprobaty ponad 2 500 producentów maszyn i urządzeń. Produkty smarne Mobil dla przemysłu są rekomendowane przez czołowych producentów OEM takich jak Krauss Maffei, Engels, Mazak, ABB i SEW.

 

Więcej informacji o środkach smarnych Mobil dla przemysłu na stronie internetowej www.mobilindustrial.com lub www.mobil.pl.

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama