Już wkrótce targi INNOFORM

Już wkrótce targi INNOFORM Targi w Krakowie

Już wkrótce branża narzędziowo-przetwórcza będzie miała okazję uczestniczyć w jednym z najważniejszych wydarzeń tego sektora. Międzynarodowe Targi Kooperacyjne Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM zbliżają się wielkimi krokami, obiecując uczestnikom możliwość wymiany doświadczeń, prezentacji najnowszych osiągnięć technologicznych oraz nawiązania cennych kontaktów biznesowych.

Będzie to już szósta edycja wydarzenia, które przyciąga do regionu przedstawicieli najważniejszych firm działających w branży narzędziowo-przetwórczej z całego kraju, a także Europy. Mając na uwadze kwestie związane z Gospodarką Obiegu Zamkniętego, które ma istotne znaczenie dla rozwoju sektora przetwórstwa tworzyw polimerowych, tegoroczna edycja Targów zostanie poszerzona o Salon Recyklingu Tworzyw Sztucznych, podczas którego prezentowane będą najnowsze rozwiązania i technologie związane z tym właśnie obszarem. Będzie to pierwsze w Polsce tego typu wydarzenie dedykowane temu zakresowi.

 Jak podczas każdej poprzedniej edycji Targom towarzyszyć będą wydarzenia dodatkowe takie jak konferencja, dotycząca zagadnień środowiskowych i recyklingu tworzyw polimerowych, giełda kooperacyjna oraz dzień edukacyjny, który ma na celu promocję kształcenia technicznego i możliwości rozwoju kariery w branży narzędziowo-przetwórczej dla młodzieży szkół technicznych.

Źródło: Bydgoski Klaster Przemysłowy

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę