Już wkrótce targi INNOFORM

Już wkrótce targi INNOFORM Targi w Krakowie

Już wkrótce branża narzędziowo-przetwórcza będzie miała okazję uczestniczyć w jednym z najważniejszych wydarzeń tego sektora. Międzynarodowe Targi Kooperacyjne Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM zbliżają się wielkimi krokami, obiecując uczestnikom możliwość wymiany doświadczeń, prezentacji najnowszych osiągnięć technologicznych oraz nawiązania cennych kontaktów biznesowych.

Będzie to już szósta edycja wydarzenia, które przyciąga do regionu przedstawicieli najważniejszych firm działających w branży narzędziowo-przetwórczej z całego kraju, a także Europy. Mając na uwadze kwestie związane z Gospodarką Obiegu Zamkniętego, które ma istotne znaczenie dla rozwoju sektora przetwórstwa tworzyw polimerowych, tegoroczna edycja Targów zostanie poszerzona o Salon Recyklingu Tworzyw Sztucznych, podczas którego prezentowane będą najnowsze rozwiązania i technologie związane z tym właśnie obszarem. Będzie to pierwsze w Polsce tego typu wydarzenie dedykowane temu zakresowi.

 Jak podczas każdej poprzedniej edycji Targom towarzyszyć będą wydarzenia dodatkowe takie jak konferencja, dotycząca zagadnień środowiskowych i recyklingu tworzyw polimerowych, giełda kooperacyjna oraz dzień edukacyjny, który ma na celu promocję kształcenia technicznego i możliwości rozwoju kariery w branży narzędziowo-przetwórczej dla młodzieży szkół technicznych.

Źródło: Bydgoski Klaster Przemysłowy

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę