Już wkrótce trzecia edycja zawodów Robo Challenge

Już wkrótce trzecia edycja zawodów Robo Challenge Robo Challenge

To już trzecia edycja Robo Challenge - pierwszych w Polsce profesjonalnych zawodów w programowaniu robotów oraz budowaniu stanowisk zrobotyzowanych. Tym razem międzynarodowa. Wydarzenie odbędzie się dniach 27 oraz 28 września 2023 r. w Opolu. 

Do udziału w charakterze obserwatorów organizatorzy zapraszają wszystkie osoby zainteresowane oraz związane zawodowo robotyką oraz automatyką przemysłową. Do aktywnego udziału i walki o tytuł zwycięzcy zespoły reprezentujące firmy zajmujące się integracją robotów oraz uczelnie techniczne z całego kraju.

Na miejscu każdy będzie mógł spróbować sił w samodzielnym programowaniu, poznać działanie najnowszych systemów: bezpieczeństwa, PLC, transportowych, wizyjnych, wymiany narzędzi, napędowych, wielu innych.  Eksperci udzielą wsparcia w zakresie projektowania procesów zrobotyzowanych oraz pomogą w lepszym zrozumieniu oraz doborze  wspierających procesy elementów automatyki.  

Całość uzupełni część konferencyjna, podczas której prezentowane będą najnowsze dostępne na rynku rozwiązania poświęcone zagadnieniom, technologiom i narzędziom z zakresu robotyki i automatyki przemysłowej. 

#RC2023 to wyjątkowo kompleksowa okazja do aktualizacji i poszerzenia kompetencji w tym zakresie.

Źródło: Robo Challenge

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę