Kampania na rzecz bezpieczeństwa wózków widłowych

Kampania na rzecz bezpieczeństwa wózków widłowych PixaBay

Firma Combilift ogłosiła rozpoczęcie nowej krajowej kampanii na rzecz bezpieczeństwa wózków widłowych „Podnieś swoje standardy, zmniejszając obciążenie”. Inicjatywa ta ma na celu zwiększenie świadomości i promowanie najlepszych praktyk w zakresie bezpieczeństwa wózków widłowych we wszystkich branżach.

Bezpieczeństwo wózków widłowych ma ogromne znaczenie dla Combilift. Firma co roku stara się wykorzystywać Narodowy Dzień Bezpieczeństwa Wózków Widłowych (NFSD) jako przypomnienie, w jaki sposób operacje wózków widłowych mogą i powinny być bezpieczniejsze.

W tym roku NFSD przypada na 11 czerwca i zgodnie z tym kluczowe komunikaty Combilift w czerwcu będą koncentrować się na bezpiecznych praktykach obsługi wózków widłowych.

Kluczowe punkty kampanii:

  • Bezpieczeństwo przede wszystkim: Podkreślanie znaczenia utrzymywania niższej wysokości ładunku podczas jazdy w celu poprawy widoczności, stabilności i zmniejszenia liczby wypadków.
  • Szkolenia i edukacja: Oferowanie kompleksowych programów szkoleniowych w celu zapewnienia, że operatorzy wózków widłowych są dobrze wyposażeni w wiedzę niezbędną do bezpiecznego wykonywania swoich obowiązków.
  • Standardy branżowe: Opowiadanie się za przestrzeganiem krajowych i międzynarodowych standardów bezpieczeństwa w operacjach transportu bliskiego.

Źródło: Combilift

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę