Konferencja szkoleniowa na temat badań materiałowych

Konferencja szkoleniowa na temat badań materiałowych ITA

W dniach 15-16 maja 2024 r. w Hotelu Barczyzna pod Poznaniem odbędzie się Konferencja Szkoleniowa na temat badań materiałowych Material Forum. Konferencja składa się z części teoretycznej oraz praktycznej i jest skierowana do wszystkich osób zainteresowanych szeroko pojętymi badaniami materiałowymi.

Material Forum to okazja do poznania najnowszych rozwiązań technologicznych, spotkania z ekspertami i użytkownikami, wzięcia udziału w warsztatach szkoleniowych oraz zdobycia wiedzy teoretycznej i umiejętności praktycznych. Forum skupi się na aspektach związanych z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi oraz aplikacyjnymi. Pozyskana wiedza pozwoli uczestnikom na dużo szersze spojrzenie na wyzwania pojawiające się w organizacjach i efektywne radzenie sobie z nimi.

Powiązane firmy

ITA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Program konferencji obejmuje:

  • Prezentacje teoretyczne prowadzone przez ekspertów
  • Warsztaty szkoleniowe z zakresu badań materiałowych
  • Możliwość poznania najnowszych rozwiązań technologicznych
  • Spotkania z ekspertami i użytkownikami
  • Wystawę firm oferujących rozwiązania dla badań materiałowych

Więcej informacji na temat konferencji można znaleźć na stronie internetowej.

Źródło: ITA

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę