Mikroskop stereoskopowy Mantis w ofercie ITA

Mikroskop stereoskopowy Mantis w ofercie ITA ITA

Mikroskop stereoskopowy Mantis firmy Vision Enginnering dostarcza obrazy o wysokiej jakości do szerokiego zakresu zastosowań. Mantis to ergonomiczny mikroskop stereoskopowy, który zapewnia wyjątkowy komfort pracy operatora i obrazowanie 3D. 

Cechy produktu:

  • wysoko kontrastowy, duży obraz – bez okularów jak w tradycyjnych mikroskopach
  • ergonomia zapewniająca oglądanie bez zmęczenia wzroku i kręgosłupa
  • zintegrowana kamera do archiwizacji
  • łatwa manipulacja obiektem dzięki dużej odległości roboczej, dokładnemu widokowi 3D i szybkiej zmianie powiększenia

Powiązane firmy

Konstrukcja bez okularowa

Technologia bez okularowa Mantis wyświetla duży, wysokiej jakości obraz 3D bezpośrednio, dzięki czemu przedmiot obserwowany jest wygodniejszy do oglądania niż za pomocą dwuokularowych mikroskopów stereoskopowych. Czystość obrazu 3D wspiera lepszą koordynację ręka-oko, dzięki czemu manipulowanie obiektem za pomocą narzędzi jest dokładniejsze, szybsze i wydajniejsze. Można pracować w okularach korekcyjnych lub ochronnych bez utraty wydajności.

Dynamiczna optyka widzenia (DVO) i cyfrowe obrazowanie

Unikalna optyka Dynamic View Optics urządzeń Mantis umożliwia widok stereo, który zmienia się wraz z ruchem głowy. Za pomoca  kamery mikroskopowej Mantis PIXO, można udostępnić swój obraz na ekranie.

Każdy dedykowany obiektyw łączy w sobie wysokiej jakości szkło optyczne i specjalne powłoki, aby zapewnić obraz o wysokiej rozdzielczości i wysokim kontraście. Dla najbardziej wymagających obiektów dostępna jest gama obiektywów o bardzo dużej odległości roboczej (SLWD).

Źródło: ITA

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę