Manipulator linkowy Posivel do opróżniania wiaderek

Manipulator linkowy Posivel do opróżniania wiaderek Dalmec

Firma Dalmec przedstawia manipulator linkowy Posivel przeznaczony do opróżniania wiaderek. Nowe rozwiązanie pozwala na ergonomiczną i bezpieczną pracę w każdych warunkach, eliminując konieczność ręcznego podnoszenia i przenoszenia ciężkich ładunków.

Manipulator pneumatyczny Posivel w wersji podwieszanej pozwala omijać wszelkie przeszkody znajdujące się na podłożu. Flansza montażowa z otworami na obwodzie umożliwia montaż manipulatora do sufitu lub podwieszonej płyty montażowej. Ruchy manipulatora w zakresie jego pracy wymagają niewielkiego wysiłku, operator bezpośrednio operuje chwytakiem lub ładunkiem.

Powiązane firmy

Dalmec Polska Sp. z o.o.

Dane techniczne:

Maksymalny udźwig: 60 kg,
Maksymalny zasięg pracy: 2600 mm,
Zakres ruchu pionowego: 1700 mm.

Ergonomia i bezpieczeństwo

Manipulatory Dalmec są zaprojektowane zgodnie z zasadami ergonomii, co minimalizuje wysiłek operatora i zapewnia komfortową pracę. Bezpieczeństwo jest dla firmy Dalmec priorytetem, dlatego wszystkie manipulatory są produkowane zgodnie z normą UNI EN, dyrektywą ATEX oraz zasadami BHP.

Źródło: Dalmec

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę