Manipulator linkowy do worków

Manipulator linkowy do worków Dalmen

Manipulator Posifil wyposażony w elektryczną pompę próżniową, pozwala na przenoszenie worków papierowych, plastiku, pudeł, bloków gumy oraz wiaderek, przy użyciu standardowych lub dedykowanych  ssawek, w zależności od zastosowania.

To innowacyjne rozwiązanie pozwala uzyskać niezwykłe korzyści ergonomiczne w obsłudze worków w środowiskach pracy z niskimi sufitami, umożliwiając operatorowi swobodne korzystanie z manipulatora w przestrzeni roboczej. Pozwalają na podnoszenie oraz operowanie produktem z największą precyzją.

Powiązane firmy

Dalmec Polska Sp. z o.o.

Dalmec nieustannie dąży do uzyskania najlepszych systemów przemieszczania ładunków bez wysiłku ze strony operatora, zgodnie z kryteriami ergonomicznymi.

Manipulator Posifil wyposażony w mobilną płytę podstawy dostosowaną zarówno do wózków widłowych jak i paletowych, co umożliwia szybkie ustawienie manipulatora w różnych obszarach pracy.

Dane techniczne: 

  • Maksymalny udźwig: 50 kg 
  • Maksymalny zasięg pracy: 5000 mm 
  • Zakres ruchu pionowego: 1800 mm.

Doskonale wyszkolona kadra inżynierska konstruuje nowoczesne urządzenia zapewniające operatorom ergonomiczną eksploatację Manipulatorów. Każdy projekt jest realizowany po dokładnej, metodycznej analizie ryzyka oraz zgodnie z zasadami określonymi w Dyrektywie maszynowej 2006/42/WE.

Źródło: Dalmec

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę