MEWA zakupiła RS Kunststoff

MEWA zakupiła firmę RS Kunststoff MEWA

Przedsiębiorstwo RS Kunststoff GmbH z Hanau zostało sprzedane firmie MEWA Textil-Service i tym samym stało się w 100% firmą córką Grupy MEWA. Obie firmy od ponad 20 lat łączą dobre relacje biznesowe, bowiem firma z Hanau, specjalizująca się w technologii wytłaczania i formowania tworzyw sztucznych, produkuje również bezpieczne pojemniki SaCon, które stanowią istotny element systemu usług firmy MEWA.

RS Kunststoff GmbH wytwarza rocznie ponad 100 000 sztuk pojemników SaCon dla firmy MEWA. W bezpiecznych, szczelnie zamykanych pojemnikach, transportowane i przechowywane są czyściwa wielokrotnego użytku oferowane w całej Europie przez usługodawcę w zakresie tekstyliów, jakim właśnie jest jest MEWA.

Mężczyzna prowadzący pojemnik
MEWA Textil-Service przejęła firmę RS Kunststoff, producenta bezpiecznych pojemników SaCon, przeznaczonych dla czyściw MEWA

Kierownictwo przedsiębiorstwa RS Kunststoff pozostaje w rękach jego dyrektorów zarządzających: Reinharda Schütza, Björna Rossa i Ralfa Rossa. Działalność biznesowa i produkcyjna firmy będzie kontynuowana bez zmian. Co więcej, przejętych zostało również wszystkich 70 pracowników zatrudnionych do tej pory w firmie w Hanau.

Firma RS Kunststoff specjalizuje się w innowacyjnej technologii tłoczenia oraz formowania tworzyw sztucznych przez rozdmuchiwanie i ukierunkowana jest na innowacyjne rozwiązania techniczne w ramach kompleksowej realizacji zadań.

Źródło: MEWA

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę