Monitor ERP - Produktywność zespołu w cyfrowych czasach

31 marca br. w Łodzi odbędzie się spotkanie, skierowane do menedżerów firm oraz osób odpowiedzialnych za zarządzanie kluczowymi obszarami przedsiębiorstwa produkcyjnego (procesami wytwarzania, logistyki, sprzedaży, jakości czy rozwoju), nt. produktywności przedsiębiorstw w obecnych czasach.

Wysoka produktywność jest jednym z kluczowych celów współczesnej firmy wytwórczej, działającej na dynamicznym i konkurencyjnym rynku. Jeszcze kilka lat temu produktywność przedsiębiorstw w Polsce była na wyraźnie niższym poziomie niż przeciętnie w krajach UE. Obecnie zwiększanie wydajności pracy staje się kluczowym celem menedżerów zarządzających firmami z sektora wytwórczego.

Produktywność jest wyzwaniem
W codziennej praktyce biznesowej firmy  stawiają czoła wyzwaniom, które istotnie wpływają na efektywność ich działań. Jak zatem skutecznie sterować skomplikowanymi procesami biznesowymi - produkcji, zaopatrzenia i sprzedaży, tak aby jednocześnie poprawić produktywność, efektywnie sprostać rosnącym wymaganiom klientów oraz osiągnąć długoterminowy sukces?

Współpraca ludzi i wykorzystanie technologii
Odpowiedzią na potrzeby współczesnych firm produkcyjnych są rozwiązania informatyczne wspierające zarządzanie najważniejszymi procesami przedsiębiorstwa. Nowoczesne technologie wymuszają zmianę i wprowadzenie kultury organizacyjnej, która zachęca do wspólnego rozwoju firmy wszystkich pracowników. Przedsiębiorstwa korzystające z systemów informatycznych mogą zoptymalizować swoje procesy tylko wówczas, gdy dane dostarczane przez poszczególnych pracowników integrują działania zespołów, łącznie z działami rozwoju produktu, planowania i realizacji produkcji. Dzięki współpracy można monitorować dane, które dają całościowy ogląd procesów w firmie oraz kluczowych wskaźników jej działania, a tym samym wpływać na zwiększenie produktywności, unikanie przestojów, minimalizację opóźnień i skracanie terminów dostaw.

Praktycy produkcji w cyfrowych czasach
Celem spotkania „Produktywność zespołu w cyfrowych czasach” jest poznanie i wypracowanie najlepszych praktyk biznesowych związanych ze skutecznym wykorzystaniem nowych technologii przez pracowników firm produkcyjnych.

W wydarzeniu biorą udział doświadczeni menedżerowie firm produkcyjnych, którzy przedstawią przykłady przedsiębiorstw, skutecznie wykorzystujących nowoczesne narzędzia do optymalizacji swojej działalności. Podczas spotkania goście będą mogli poznać przykłady rozwiązań funkcjonujących w polskich zakładach produkcyjnych m.in. HANZA Electronics, Klippan Safety i BMT PRO. Menedżerowie zarządzający wskazanymi przedsiębiorstwami opowiedzą, w jaki sposób nowoczesne technologie wpływają na zwiększenie produktywności pracowników i poprawę pozycji konkurencyjnej. Przedstawią również, w jaki sposób zmieniło się funkcjonowanie prowadzonych przez nich firm po wprowadzeniu zintegrowanych systemów wspomagających zarządzanie.

Rejestracja i informacje o wydarzeniu: http://monitorerp.com/pl/meeting/index.html

UDZIAŁ W SPOTKANIU JEST BEZPŁATNY. Liczba miejsc ograniczona. Organizator potwierdzi udział w spotkaniu. Po części oficjalnej odbędzie się lunch oraz dyskusja

Dla kogo?: Kadra zarządzająca ze średnich i małych firm produkcyjnych

Kiedy?: 31 marca 2017 r., godz. 9.30 – 14.00

Gdzie?: Hotel Holiday Inn, ul. Piotrkowska 229/231, Łódź

MM Magazyn Przemysłowy jest patronem medialnym tego wydarzenia.

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę