Najnowszy system raportujący eRsCloud firmy Eagle

Najnowszy system raportujący eRs Cloud od firmy Eagle Eagle

Eagle wypuszcza na rynek najnowszą wersję systemu raportującego eRsCloud. Dzięki niemu wgląd w szeroki zakres danych z maszyny będzie możliwy z każdego zakątka świata. Wystarczy laptop lub smartfon wraz z dostępem do Internetu.

Zakup wycinarki laserowej to kosztowna inwestycja. Nie dziwi więc fakt, że osoby decydujące sie na taki wydatek chciałyby w 100% wykorzystać możliwości swojej maszyny. Czas cięcia, status narzędzia, informacje o wykonanych programach, procentowe zużycie gazów czy działalność operatora - te aspekty to część możliwości systemu eRsCloud firmy Eagle.

Powiązane firmy

Eagle Lasers

Raporty statyczne i dynamiczne oraz przejrzysty interfejs

W systemie znajdziemy także dwie wersje raportów - statyczne oraz dynamiczne. Pierwsze z nich są dostępne wraz z rozbudowanymi, szczegółowymi opisami, i mogą być wysyłane mailowo pod wskazane adresy, cyklicznie i automatycznie. Z kolei możliwość tworzenia własnych dynamicznych dashboardów pozwala na dowolną konfigurację raportów, a co za tym idzie - na wielowymiarową analizę zarówno graficzną, jak i analityczną.

Opcja eksportu danych do popularnych formatów stanowi dodatkową korzyść. Przejrzysty i elastyczny w obsłudze interfejs to duża zaleta tego systemu.

- Projektując najnowszą wersję eRsCloud, kierowaliśmy się przede wszystkim tym, aby dostęp do danych odbywał się w czasie rzeczywistym, ale równie ważne było dla nas to, aby był on jak najbardziej elastyczny. Chcieliśmy dać użytkownikom możliwość jak największej personalizacji raportów - mówi Grzegorz Kisielewicz, product manager w Eagle.

Inne zalety systemu eRsCloud

System eRsCloud posiada szerokie możliwości w zakresie porównywania danych. Dla przykładu przygotowane w formie dynamicznego dashboardu dane z liczników maszyn można skonfrontować choćby dla liczby wymiany stołów czy porównania czasu emisji wiązki. Z kolei Pivot, czyli tabela przestawna online, pozwala na dokonanie bieżącej analizy wykonywanych programów z podziałem na czas, operatorów i maszyny.

- Decydując się na korzystanie z eRsCloud, klient, oprócz pełnej kontroli nad pracą maszyny i operatorów, zyskuje interaktywne, w pełni konfigurowalne narzędzie, zapewniające dostęp do danych w czasie rzeczywistym, co dziś, w dobie pracy zdalnej, jest szczególną wartością. Dane, które pozyskuje z maszyny w formie raportów, to strategiczne informacje, które umiejętnie wykorzystane pozwolą mu na optymalizację kosztów, zwiększenie wydajności, ale również określenie trendów produkcyjnych – dodaje Kisielewicz.

System jest dostępny w czterech wersjach różniących się od siebie stopniem zaawansowania. Posiada trzy poziomy dostępu: właściciela, menadżera i technologa. Co istotne, może być stosowany dla wszystkich wycinarek laserowych Eagle - również tych działających już u klientów - a także dla wycinarek laserowych innych producentów.

Źródło: Eagle

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

MM Magazyn Przemysłowy 4/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę