Natryskowo-zanurzeniowa maszyna myjąca

Natryskowo-zanurzeniowa maszyna myjąca EcoCedge RoTec

EcoCedge firmy Ecoclean jest potężną natryskowo-zanurzeniową maszyną myjącą z próżnioszczelną komorą roboczą, która może być wykorzystana do szerokiego wachlarza zastosowań w przemysłowym myciu detali.

W zależności od zainstalowanego wyposażenia, maszyna jest przystosowana nie tylko do usuwania olejów i emulsji z masowo produkowanych części, ale również do dokładnego mycia bardziej skomplikowanych komponentów. Wszystkie etapy mycia wykorzystują proces zanurzeniowy w mediach wodnych.

Usuwanie dużych ilości wiórów z produkowanych części, jak i usuwanie cząsteczek zanieczyszczeń o określonym rozmiarze w myciu dokładnym można osiągnąć poprzez dobór odpowiedniego systemu filtracji oraz innych opcji dostosowanych do aplikacji, takich jak np. mycie ultradźwiękowe. Urządzenie wyróżnia się uniwersalnością zastosowań, niewielką ilością zajmowanej powierzchni, ograniczonym kosztom jednostkowym i stabilną jakością procesu.

Źródło: RoTec

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę