Norelem rozszerza ofertę o zapięcia z ukrytymi otworami montażowymi

Norelem rozszerza ofertę o zapięcia z ukrytymi otworami norelem

Zapięcia, które dołączają obecnie do obszernego asortymentu ponad 70 000 standardowych komponentów dostępnych z magazynu firmy norelem, mogą być przeznaczone przykładowo do bezpiecznego blokowania i zamykania obudów maszyn, pokryw, pojemników transportowych i skrzynek.

Nasza nowa oferta zapięć z zakrytymi otworami montażowymi jest zabezpieczona przed nieuprawnionymi próbami otwarcia i aktami wandalizmu, co ma kluczowe znaczenie dla bezpiecznego i spójnego środowiska pracy. Im wyższe bezpieczeństwo i łatwość użytkowania, tym wydajniejsze i pewniejsze stają się operacje produkcyjne – zauważa Marcus Schneck, dyrektor generalny firmy norelem.

Powiązane firmy

Wszystkie części funkcjonalne znajdujące się pod wytrzymałą obudową z odlewu ciśnieniowego są zabezpieczone przed demontażem dzięki ukrytym otworom na śruby. W ten sposób zapięcia estetycznie wtapiają się w otoczenie, bez przeszkadzających konturów wystających na zewnątrz.

Zapięcia z ukrytymi otworami montażowymi są dostępne w wersjach chromowanych na wysoki połysk, matowych oraz malowanych proszkowo na czarno. Ponadto użytkownicy mogą wybierać pomiędzy wersjami z zamkiem bębenkowym lub bez. Zapięcia z zamkiem bębenkowym są dostarczane z dwoma kluczami. Blokada bębenka jest ujednolicona, tzn. każdy zamek możne być otwierany za pomocą tego samego klucza.

Ponadto zapięcie i element mocujący można przynitować lub przykręcić. Solidna konstrukcja oraz centralne położenie gwarantują montaż odporny na wibracje, a maksymalna nośność komponentu wynosi 1200 N.

Zapięcia norelem z ukrytymi otworami montażowymi nadają się do częstych operacji otwierania i zamykania w zastosowaniach wewnętrznych i zewnętrznych, co sprawia, że stanowią one optymalne rozwiązanie nawet w przypadku najbardziej wymagających operacji.

Źródło: norelem

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę