Norelem rozszerza ofertę o zapięcia z ukrytymi otworami montażowymi

Norelem rozszerza ofertę o zapięcia z ukrytymi otworami norelem

Zapięcia, które dołączają obecnie do obszernego asortymentu ponad 70 000 standardowych komponentów dostępnych z magazynu firmy norelem, mogą być przeznaczone przykładowo do bezpiecznego blokowania i zamykania obudów maszyn, pokryw, pojemników transportowych i skrzynek.

Nasza nowa oferta zapięć z zakrytymi otworami montażowymi jest zabezpieczona przed nieuprawnionymi próbami otwarcia i aktami wandalizmu, co ma kluczowe znaczenie dla bezpiecznego i spójnego środowiska pracy. Im wyższe bezpieczeństwo i łatwość użytkowania, tym wydajniejsze i pewniejsze stają się operacje produkcyjne – zauważa Marcus Schneck, dyrektor generalny firmy norelem.

Powiązane firmy

norelem Sp. z o.o.

Wszystkie części funkcjonalne znajdujące się pod wytrzymałą obudową z odlewu ciśnieniowego są zabezpieczone przed demontażem dzięki ukrytym otworom na śruby. W ten sposób zapięcia estetycznie wtapiają się w otoczenie, bez przeszkadzających konturów wystających na zewnątrz.

Zapięcia z ukrytymi otworami montażowymi są dostępne w wersjach chromowanych na wysoki połysk, matowych oraz malowanych proszkowo na czarno. Ponadto użytkownicy mogą wybierać pomiędzy wersjami z zamkiem bębenkowym lub bez. Zapięcia z zamkiem bębenkowym są dostarczane z dwoma kluczami. Blokada bębenka jest ujednolicona, tzn. każdy zamek możne być otwierany za pomocą tego samego klucza.

Ponadto zapięcie i element mocujący można przynitować lub przykręcić. Solidna konstrukcja oraz centralne położenie gwarantują montaż odporny na wibracje, a maksymalna nośność komponentu wynosi 1200 N.

Zapięcia norelem z ukrytymi otworami montażowymi nadają się do częstych operacji otwierania i zamykania w zastosowaniach wewnętrznych i zewnętrznych, co sprawia, że stanowią one optymalne rozwiązanie nawet w przypadku najbardziej wymagających operacji.

Źródło: norelem

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę