Nowa usługa od DMG MORI

PAYZR – nowa usługa od DMG MORI DMG MORI

Koncern DMG MORI to jeden z ważniejszych na rynku globalnym producentów obrabiarek do metalu. Teraz, chcąc mocniej zaakcentować rolę klienta, oferuje nową usługę.

DMG MORI oferuje nie tylko zakup, kredyt lub leasing, ale także wszystkie zalety modeli biznesowych opartych na danych, w skład czego wchodzą elementy takie jak subskrypcja i płatność za użytkowanie. PAYZR ma sprawić, że klient zawsze otrzyma to, czego potrzebuje, i zapłaci wyłącznie za to, z czego skorzysta. Tym samym nie poniesie ryzyka inwestycyjnego, a wręcz przeciwnie: ma zagwarantowaną przejrzystość cen i kosztów, maksymalną elastyczność oraz bezpieczeństwo planowania na wysokim poziomie.

PAYZR obejmuje wszystkie oferty Software-as-a-Service DMG MORI, począwszy od systemów opartych na chmurze, takich jak: WERKBLiQ, ISTOS i TULIP. Dodatkowo, dzięki PAYZR, zostanie otwarta również droga w prezentowaniu zalet sprzętu jako usługi. Nowy model biznesowy jest dostępny dla 3-osiowego centrum frezarskiego M1.

Źródło: DMG MORI

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę