Nowy dyrektor wspomoże rozwój firmy Eagle

Nowy dyrektor wspomoże rozwój firmy Eagle Eagle

Kadra kierownicza firmy Eagle powiększyła się właśnie o nową osobę. Marcin Masternak, który z firmą związany jest od 12 lat, awansował na stanowisko dyrektora ds. kluczowych projektów. W ostatnich latach pełnił on funkcję szefa działu CNC/PLC.

W nowej roli Marcin Masternak będzie odpowiedzialny za tworzenie strategii rozwoju produktów, koordynację podległych zespołów projektowych oraz nadzór nad rozwojem i wdrażaniem nowych rozwiązań. Będzie również odgrywał kluczową rolę w dążeniu do innowacji i poszukiwaniu nowych ścieżek ekspansji firmy Eagle.

Powiązane firmy

Eagle Lasers

Marcin jest cennym członkiem naszego zespołu od wielu lat. Cieszymy się, że obejmie nowe stanowisko – mówi Marcin Ejma, prezes zarządu Eagle. – Jego doświadczenie i umiejętności w zakresie zarządzania będą nieocenione w kierowaniu pracami nad rozwojem produktów.

Masternak odegrał kluczową rolę w sukcesie Eagle w ciągu ostatniej dekady, rozwijając przełomową technologię, która dziś wyznacza nowy standard na rynku. Kierował on również pracami zespołu odpowiedzialnego za opracowanie pierwszego HMI (Human Machine Interface) firmy w 2013 r., a następnie w 2018 r. nowej wersji, o nazwie MyEris.

Źródło: Eagle

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę