Nowy dystrybutor Universal Robots w Polsce

Reklama
Reklama

 

Universal Robots – duński producent elastycznych, lekkich robotów – ma nowego dystrybutora: firmę Encon-Koester z Wrocławia.

Universal Robots działa na polskim rynku od 2010 roku. W ramach systematycznej strategii rozwoju rozpoczął współpracę z firmą Encon-Koester, doceniając jej doświadczenie w obszarze robotyki i automatyki przemysłowej. Dla wrocławskiej spółki to z kolei możliwość rozszerzenia portfolio o nowatorskie rozwiązania w postaci lekkich, elastycznych, łatwych w obsłudze oraz bezpiecznych ramion robotyczych.

Reklama

„Współpraca z Universal Robots doskonale wpisuje się w naszą strategię dostarczania na rynek innowacyjnych i nowoczesnych rozwiązań. Roboty Universal Robots ze względu na swoje unikalne cechy oraz dostępność cenową są w naszej ocenie idealnym rozwiązaniem dla firm różnej wielkości reprezentujących różnorodne sektory przemysłu, a także dla instytucji naukowych” – mówi Paweł Lewandowski, prezes zarządu Encon-Koester.

Firma Encon-Koester powstała w efekcie wieloletniej współpracy firm Encon i Koester Systemtechnik. Dzięki temu łączy w sobie doświadczenie w zakresie kompleksowych rozwiązań dla automatyki przemysłowej i robotyki oraz współpracy ze środowiskiem naukowym i dydaktycznym. Encon Koester jest biurem inżynierskim z siedzibą we Wrocławiu.

Reklama
Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama