Nowy katalog bhp firmy Mewa na sezon 2023/2024

Nowy katalog bhp firmy Mewa na sezon 2023/2024 MEWA

Mewa poszerzyła swoją ofertę artykułów z zakresu bhp. Cały asortyment, w tym wiele nowych produktów, można znaleźć na 330 stronach nowego katalogu markowych produktów. Główny nacisk położono przy tym na zrównoważony rozwój.

Katalog markowych produktów bhp – Mewa 2023/24 zawiera ponad 10 000 artykułów podzielonych na kategorie, takie jak „obuwie ochronne“, „rękawice robocze“, „odzież“, „ochrona skóry i higiena“, „ochrona układu oddechowego, oczu, słuchu i głowy“, oraz „artykuły uzupełniające“. Artykuły bhp, które można zakupić na podstawie katalogu, uzupełniają ofertę firmy Mewa z zakresie odzieży roboczej oferowanej wraz z kompleksowym pakietem usług. Tym samym Mewa oferuje wyposażenie dla pracowników warsztatów i zakładów przemysłowych, które można nabyć kompleksowo u jednego dostawcy.

W centrum uwagi zrównoważony rozwój

Tym razem przy doborze produktów w katalogu zwrócono większą uwagę na oszczędzanie zasobów podczas produkcji oferowanych artykułów oraz na koncepcję zrównoważonego użytkowania. W ofercie znalazły się między innymi kurtki polarowe HAKRO, które w całości są wykonane z poliestru pochodzącego z recyklingu. A marka własna Mewa – „Korsar“ – oferuje nowy model rękawic Kori-Flex Eco, wykonanych w 96% z poliestru pochodzącego z recyklingu. W przypadku wszystkich produktów orientację ułatwiają odpowiednie informacje dotyczące certyfikatów dla poszczególnych artykułów. W katalogu jest również szczegółowo opisane, co w każdym przypadku oznaczają certyfikaty zrównoważonego rozwoju.

10% rabatu na zamówienia przez Internet

Klienci, którzy po raz pierwszy złożą zamówienie w sklepie internetowym firmy Mewa, otrzymają zniżkę w wysokości 10% na cały asortyment oferowany w katalogu. Oferta ta dotyczy również nowości.

Serwis i terminy dostaw

Serwis firmy Mewa odpowie na pytania dotyczące oferty i doradzi przy doborze rozmiarów i rodzaju materiałów. Zamówienia można składać przez Internet, pocztą elektroniczną, telefonicznie lub faksem. Zamówiony artykuł jest wysłany natychmiast i szybko dostarczany. Artykuły można zamówić także z naszywanym lub nadrukowanym na nich firmowym logo.

>>Pełna oferta katalogowa jest dostępna również w sklepie internetowym<<

Źródło: Mewa

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę