Nowy oddział FAULHABER w Polsce

FAULHABER

Od listopada dystrybucją wszystkich produktów i usług firmy FAULHABER Drive Systems będzie lokalny oddział FAULHABER Polska Sp. z o.o.

- Od teraz możemy świadczyć kompleksową obsługę naszych polskich klientów z lokalnego biura w Polsce - wyjaśnia Marcus Remmel, menadżer sprzedaży w FAULHABER i członek zarządu w FAULHABER Polska.

- Już od dłuższego czasu doceniamy znaczenie Polski jako interesującego rynku wschodzącego, na którym chcemy oferować doskonałe wsparcie technicze i handlowe. Na rynku tym jest wielu wyspecjalizowanych producentów oraz szereg aktywnie działających centrów rozwojowo-badawczych i inżynieryjnych, które z pewnością skorzystają z naszej obecności na miejscu. Jesteśmy teraz w stanie wzmocnić wysiłki na rzecz obsługi najbardziej wymagających klientów, w przypadku których niezbędna jest szczegółowa znajomość zastosowań oraz obecność na każdym etapie rozwoju projektu - dodaje.

Firma FAULHABER specjalizuje się w rozwoju, produkcji i wdrażaniu wysoce precyzyjnych, niewielkich i miniaturowych systemów napędowych, serwokomponentów i elektroniki sterującej o mocy do 200 watów. Oferta firmy obejmuje silniki bezszczotkowe, mikrosilniki prądu stałego, enkodery i sterowniki ruchu. FAULHABER zapewnia także niestandardowe i kompleksowe rozwiązania dla branż: medycznej i laboratoryjnej, technologii automatycznych i robotyki, optyki precyzyjnej, lotniczej i wielu innych oraz zatrudnia ponad 1700 osób na całym świecie.

Źródło: Mepax

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 4/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę