Nowy standard higieny z rozwiązaniami Tork

Nowy standard higieny z rozwiązaniami Tork Tork

Tork PeakServe, rozwiązania do czyszczenia powierzchni i produkty do dezynfekcji mogą stanowić kompleksową pomoc w spełnieniu podwyższonych standardów sanitarno-higienicznych w różnego typu obiektach przemysłowych.

Pakiet produktów Essity, właściciela marki Tork, to sposób na spełnienie zwiększonych wymogów sanitarnych z jednoczesnym zachowaniem wydajności produkcji. W skład zestawu wchodzi system ręczników do rąk Tork PeakServe, gama środków do czyszczenia powierzchni i preparaty dezynfekujące.

Nowo rozbudowana linia dozowników Tork PeakServe wykorzystuje skompresowane wkłady i rewolucyjną technologię łączącą ze sobą bindy, zapewniając stały dostęp do ręczników. Umożliwia to łatwe zachowanie odpowiedniej higieny rąk. Rozszerzona linia oferuje szereg rozwiązań dostosowanych do różnorodnych miejsc o dużym natężeniu ruchu.

Utrzymanie higieny w zakładach produkcyjnych wymaga dokładnego czyszczenia powierzchni, szczególnie tych często dotykanych, w celu zmniejszenia ilości zakażeń krzyżowych. Dozowniki z linii Tork Performance oferują wiele opcji montażu, dzięki czemu można je umieszczać w strategicznych miejscach. Dodatkowo dzięki materiałom przygotowanym przez markę – takim jak Przewodnik odpowiedniego umieszczania dozowników w zakładach produkcyjnych – osoby zarządzające obiektami mogą zidentyfikować krytyczne przestrzenie, dopasować do nich odpowiednie produkty i zoptymalizować ich użycie.

Właściciele zakładów produkcyjnych stoją przed dwoma wyzwaniami: zadbaniem o zdrowie i bezpieczeństwo pracowników oraz utrzymaniem wysokiej wydajności ich pracy. W pakiecie rozwiązań higienicznych Tork znajdują się produkty, które są kluczowe w spełnieniu podwyższonych wymagań w zakresie higieny i przyczyniają się do zwiększenia produktywności zakładu. Wybierając właściwe rozwiązania i rozmieszczając je z uwagą, poprawa wydajności jest możliwa bez pójścia na kompromis w kwestii praktyk higienicznych – podkreśla Wojciech Nizio, Regional Brand Activation Manager marki Tork.

Źródło: Tork

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę