O czym należy wiedzieć przed nabyciem robota przemysłowego lub linii produkcyjnej?

Nabycie robota przemysłowego lub linii produkcyjnej Pexels

Razem z kancelarią prawną JDP zapraszamy na bezpłatne webinarium dotyczące aspektów prawnych związanych z inwestycjami w nabycie robotów przemysłowych lub linii produkcyjnych.

Obecnie automatyzacja i robotyzacja to szansa na zmianę jakości oraz wielkości produkcji dla polskiego przemysłu. Dla niektórych firm to wręcz konieczność, aby dalej funkcjonować na rynku. Pojawia się przy tym wiele rozmaitych programów wsparcia finansowego dla tej transformacji. 

>>Zarejestruj się na webinarium<<

W najbliższym czasie wiele firm musi przygotować się na zakup pierwszego robota przemysłowego albo dalej rozbudowywać swój park maszynowy. Jednak już nawet sam wybór formy umowy oraz źródła finansowania generuje sporo trudności dla przedsiębiorców. W trakcie webinaru zostaną przybliżone podstawowe pojęcia oraz zwrócona zostanie uwaga na najważniejsze zagadnienia w tej materii.

W czasie webinarium dowiedzą się Państwo m.in.:

  • Jakie są różnice pomiędzy umowami stosowanymi w obrocie na nabycie robotów przemysłowych lub linii produkcyjnych?
  • Jakie mają znaczenie kluczowe postanowienia umowne w negocjowanych umowach?
  • Jakie ryzyka mogą się wiązać z nabywaniem robota od podmiotu nie mającego w Polsce ani spółki, ani nawet oddziału?
  • Jak zabezpieczyć się na wypadek problemów z działaniem robota lub kondycją finansową swojego kontrahenta?

Webinarium "Roboty przemysłowe i linie produkcyjne – rodzaje umów, negocjacje, na co zwracać uwagę" odbędzie się 26 stycznia br. w godzinach 10:00-12:00.

>>Zarejestruj się na webinarium<<

Źródło: Kancelaria JDP

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę