Od AI do bezpieczeństwa w IT – Letnie Premiery Comarch 2024

Od AI do bezpieczeństwa w IT – Letnie Premiery Comarch 2024 Comarch

5 dni, 5 miast, 30 prelegentów, kilkanaście wystąpień i setki uczestników w różnych regionach Polski – te liczby trafnie opisują konferencję Letnie Premiery, organizowaną przez sektor Comarch Enterprise Solutions. Podczas wydarzenia eksperci zaprezentowali nowości produktowe oraz kierunki rozwoju systemów Comarch ERP. Nie zabrakło oczywiście tematów związanych ze sztuczną inteligencją w biznesie, obsługą Krajowego Systemu e-Faktur, czy e-commerce. 

Wydarzenie skierowano do Partnerów Comarch oraz firm z branży IT, które są zainteresowane dołączeniem do Sieci Partnerów Comarch, planują zwiększyć bazę klientów i wdrażać systemy Comarch ERP. Letnie Premiery obecne były w największych miastach w Polsce. Zaczęły się w Krakowie (20.06), następnie prelegenci występowali we Wrocławiu (25.06), Warszawie (26.06), Gdańsku (27.06), a ostatnim przystankiem był Poznań (28.06). 

Powiązane firmy

Comarch S.A.

Podczas konferencji specjaliści Comarch przedstawili najważniejsze produkty, aktualizacje i plany związane z systemami Comarch ERP. Agenda nie była monotonna; zawierała różnorodne tematy, obejmujące wiele istotnych obszarów działania przedsiębiorstwa. Uczestnicy wysłuchali wystąpień poświęconych m.in. Comarch HRM (aplikacji do zarządzania „miękkim” HR w firmie), rozwiązaniom Business Intelligence, Chmurze Comarch, czy obsłudze Krajowego Systemu e-Faktur w Comarch ERP.

Wydarzenie Letnie Premiery przyciągnęło wielu Partnerów oraz firm zainteresowanych przystąpieniem do Sieci partnerskiej. Podczas tych pięciu dni konferencyjnych nakreśliliśmy plany rozwoju naszego oprogramowania. Mówiliśmy o nowych funkcjonalnościach i ważnych dla naszych Klientów kwestiach związanych z obsługą i integracją z Krajowym Systemem e-Faktur. W każdej prezentacji przedstawialiśmy praktyczne zastosowania sztucznej inteligencji i robotyzacji w Comarch ERP. Komunikowaliśmy też plany dynamicznego rozwoju oferty e-commerce. Myślę, że uczestnicy wyciągnęli z wystąpień cenne informacje, które pomogły im jeszcze lepiej poznać ekosystem Comarch ERP – mówi Paweł Dobrzyniecki, Dyrektor Sprzedaży MSP w sektorze Comarch Enterprise Solutions. 

Od AI do bezpieczeństwa w IT – Letnie Premiery Comarch 2024 zdjęcie w treści artykułu

Korzyści z bycia Partnerem Comarch

Sieć Partnerów Comarch to ponad 1100 firm działających na terenie całej Polski. Jakie korzyści czekają na firmy, które dołączą do Programu Partnerskiego Comarch? Są to przede wszystkim:

  • możliwość sprzedaży i wdrażania nowoczesnych systemów ERP 5.0 wykorzystujących sztuczną inteligencję (AI),
  • cykliczne szkolenia i webinary podnoszące poziom wiedzy i kwalifikacje, 
  • wsparcie techniczne i marketingowe zapewnione przez doświadczonych specjalistów Comarch, 
  • konkursy z atrakcyjnymi nagrodami finansowymi i zagranicznymi wyjazdami integracyjno-szkoleniowymi, 
  • obecność i pozycjonowanie na Mapie Sprzedaży Comarch,
  • atrakcyjne modele wynagradzania oparte o przejrzysty Program Partnerski.  

Patronami medialnymi Letnich Premier 2024 byli: ERP-view.pl, erp24.pl, Magazyn IT, ITbiznes. 

Źródło: Comarch 

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 7-8/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę