Odzież ochronna dla różnych zastosowań od Mewa Dynamic Allround

mewa
Reklama
Reklama

Kolekcja odzieży Mewa Dynamic Allround jest dostępna w wersji chroniącej przed wysoką temperaturą, chemikaliami i przed oddziaływaniem termicznym wyładowania łukowego, a także przed ładunkami elektrostatycznymi i jest przy tym bardzo wygodna.

Wielu przedsiębiorców poszukuje odzieży ochronnej, która spełniałaby wymogi bezpieczeństwa i byłaby jednocześnie wygodna w noszeniu. Dostawca usług tekstylnych Mewa oferuje nową odzież ochronną Mewa Dynamic Allround w systemie wynajmu. W oparciu o linię Mewa Dynamic - odzież roboczą, która ułatwia każdy ruch - powstał wygodny i funkcjonalny wariant odzieży łączący w sobie właściwości środków ochrony indywidualnej.

Reklama

Bezpieczna ochrona

Odzież chroniąca przed wysoką temperaturą i płomieniami Mewa Dynamic Allround stanowi zabezpieczenie przed termicznym zagrożeniem, jakie powstaje podczas łuku elektrycznego, jak też przed wyładowaniami elektrostatycznymi. Jest ona przeznaczona dla ślusarzy, elektryków i instalatorów, a także dla pracowników miejskich zakładów komunalnych czy energetycznych. Istnieją również warianty tej odzieży, które mogą być stosowane w innych branżach gdzie wymagana jest: ochrona przed chemikaliami, ochrona przed łukiem elektrycznym, klasa 2 czy jednoczesna ochrona przed chemikaliami i łukiem elektrycznym.

Komponentami kolekcji Mewa Dynamic Allround są kurtki, spodnie robocze lub spodnie ogrodniczki. Podobnie jak wszystkie ubrania firmy Mewa, ubrania tej kolekcji posiadają praktyczne detale przydatne w codziennym użytkowaniu, takie jak kieszeń na calówkę, szlufka na zawieszenie młotka czy miejsca do przechowywania małych przedmiotów.

Reklama

Bezpieczeństwo do wynajęcia

Odzież ochronna oferowana jest w ramach pełnego serwisu firmy Mewa, tzn. zabrudzona odzież jest odbierana od klienta, prana w sposób przyjazny dla środowiska i zwracana klientowi już w stanie czystym. Po każdym myciu podlega profesjonalnej konserwacji i kontroli, by sprawdzić, czy nadal spełnia ona normy, według których została certyfikowana. W przeciwnym razie odzież jest naprawiona lub podlega wymianie.

Źródło: Mewa Textil-Management

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama