Oficjalne otwarcie Eagle Center w Stuttgarcie

Oficjalne otwarcie Eagle Center w Stuttgarcie Eagle

Eagle Center Stuttgart z uwagi na swoje położenie tuż przy dużym, międzynarodowym lotnisku, stanowi idealny punkt dla odwiedzających z całego świata, a szczególnie dla klientów europejskich. Częścią Eagle Center jest specjalnie zaprojektowany showroom, w którym prezentowana będzie najnowsza maszyna marki z cieszącej się dużą popularnością serii iNspire. Wycinarka o mocy 30kW swoją premierę miała pod koniec roku podczas targów BlechExpo odbywających się właśnie w tym mieście, wzbudzając ogromne zainteresowanie wśród odwiedzających stoisko Eagle.

Powiązane firmy

Podczas oficjalnego otwarcia Eagle Center Stuttgart, 19 maja, na miejscu spotkają się klienci, kontrahenci, reprezentanci pozostałych oddziałów zagranicznych Eagle, członkowie zarządu oraz miłośnicy marki.

Podczas tego wydarzenia nie może zabraknąć prezentacji i wystąpień kadry zarządzającej. Opowiemy też o naszych planach związanych z tym miejscem, które są zresztą bardzo ambitne. Chcielibyśmy, aby stało się ono międzynarodowym centrum pokazów cięcia oraz prezentacji najnowszych technologii w branży laserowej. Podczas otwarcia nie zabraknie oczywiście pokazu cięcia na 30kW maszynie iNspire oraz części nieoficjalnej – zapowiada Magdalena Klimaszewska, marketing leader w Eagle

Niemcy to pierwszy po Polsce kraj, w którym powstało centrum wystawowe marki.

Długo czekaliśmy na tę premierę i cieszymy się, że już za moment będziemy mogli prowadzić tutaj pokazy dla klientów z całego świata. To miejsce stworzyliśmy zresztą również z myślą o naszych dystrybutorach i dla nich będzie ono także dostępne. W specjalnie przygotowanych multimedialnych pomieszczeniach będą odbywać się spotkania biznesowe – komentuje Klimaszewska. Dodaje jednak, że firma ma apetyt na więcej, ale na razie nie może zdradzić szczegółów. – Mam nadzieję, że już za jakiś czas będę mogła przekazać kolejne ciekawe wieści. Na razie jednak przed nami ważne otwarcie i na tym chcemy się skupić.

Źródło: Eagle

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę