Open House DMG MORI 2017

DMG Mori
Reklama
Reklama

Tradycyjnie na początku roku firma DMG MORI organizuje w siedzibie DECKEL MAHO w Pfronten (Niemcy) wystawę firmową.

Tegoroczna wystawa odbędzie się w dniach 14-18 lutego 2017 r., a jej tematem przewodnim będzie Przemysł 4.0. Producent na powierzchni 8,5 tys. m2 zaprezentuje ponad 80 wysoko wydajnych maszyn, w tym 3 światowe premiery. Obrabiarki z serii CELOS pomogą przybliżyć ideę Przemysł 4.0.

Reklama

Przedstawiciele DMG MORI pokażą, jak dzięki tym urządzeniom można połączyć maszynę z istniejącą w zakładzie produkcyjnym siecią przemysłową oraz cyfrowymi metodami produkcji i automatyzacji.

W styczniu zeszłego roku DMG MORI zaprezentowało swoje najnowsze produkty na rekordowej powierzchni blisko 7500 m2. Odwiedzający mogli zobaczyć aż 90 maszyn, w tym 6 światowych premier. Jak szacują organizatorzy, w ciągu pięciu dni (26-30 stycznia 2016 r.) DMG MORI Open House odwiedziło ok. 8 tysięcy zwiedzających, w tym 240 przedsiębiorców z Polski.

Powiązane firmy

Reklama

Źródło: DMG MORI

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama