Oprogramowanie CIROS teraz za darmo

Festo przygotowało specjalną propozycję, w ramach której możliwe będzie bezpłatne pobranie oprogramowania CIROS, które może urozmaicić naukę uczniom i studentom możliwość nauki bez wychodzenia z domu.

CIROS to niezwykle rozbudowane oprogramowanie, które pozwala na programowanie dowolnego robota przemysłowego oraz kompletnych linii produkcyjnych, otwierając tym samym drzwi do cyfrowego świata mechatroniki.

Oprogramowanie CIROS umożliwia realizację głównych funkcji, takich jak:
- programowanie robotów przemysłowych,
- programowanie PLC,
- wyszukiwanie zakłóceń działania,
- planowanie produkcji i sterowanie produkcją

Powiązane firmy

Oprogramowanie to doskonale nadaje się więc do nauki programowania i uruchamiania przemysłowych systemów zrobotyzowanych. Program oferuje zintegrowany program dydaktyczny oraz bogatą bibliotekę różnych modeli robotów (m.in. Mitsubishi, ABB, Fanuc, KUKA). Pokazuje automatyzację z użyciem robotów na podstawie licznych grafik i animacji wyjaśniających fachowe pojęcia i zjawiska, filmów wideo dotyczących wielu przemysłowych zastosowań z robotami, przykładów programów do każdego modelu oraz dokumentacji technicznej ze wskazówkami dotyczącymi obróbki.

Źródło: Festo

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę