Orderfox.com otwiera globalną giełdę maszyn

Orderfox
Reklama
Reklama

Platforma Orderfox.com ułatwi teraz poszukiwanie oferentów nowych i używanych maszyn CNC. Strategiczne i globalne partnerstwo z producentami maszyn i portalami oferującymi maszyny używane zapewnią bieżący napływ najnowszych ofert.

Poszukiwanie, odnajdywanie i kupowanie maszyn CNC o zasięgu światowym
Przy pomocy poszukiwania zaawansowanego i inteligentnych funkcji filtrujących, każdy zarejestrowany na Orderfox.com członek łatwo i szybko znajdzie interesującą go maszynę. Na giełdzie nowych maszyn dostępne są funkcje filtrowania, jak kategorie i podkategorie (obrabiarka do narzędzi i metali lub obrabiarka do drewna, tokarka, frezarka itp.), typ maszyny, producent, układ sterowania, cena oraz kraj, region i inne. Na giełdzie maszyn używanych filtry zostały dodatkowo rozszerzone o godziny eksploatacji i rok produkcji.

Reklama

Zarejestrowani użytkownicy mogą swe maszyny CNC zaoferować w skali globalnej 
Członkowie Orderfox.com mogą nie tylko poszukiwać nowych i używanych maszyn, lecz zaoferować swoje własne maszyny na tej największej giełdzie maszyn. Dzięki intuicyjnym panelom obsługi zaoferowanie maszyny jest proste jak nigdy. W ogłoszeniu można umieścić do 8 fotografii każdej maszyny.

Jednocześnie trwają już prace nad rozszerzeniem giełdy maszyn Orderfox.com. W planach jest integracja partnerów od finansowania i spedycji, aby w razie potrzeby można było poprzez naszą platformę trafić do renomowanych oferentów. Eksperci od cyfryzacji z Orderfox.com poczynili w dziedzinie integracji giełdy maszyn dalszy i znaczący krok w kierunku z „Google branży CNC“. Zapraszani są producenci maszyn oraz portale maszyn używanych, aby zaprezentować się pod egidą Orderfox.com i aby mogli się stać częścią największej sieci branżowej.

Korzystanie oraz wszystkie funkcje i usługi Orderfox.com są bezpłatne.

Źródło: Orderfox

Reklama
Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama