PEI-Genesis ogłasza wejście na rynek złączy RF

PEI-Genesis ogłasza wejście na rynek złączy RF PEI-Genesis

Firma PEI-Genesis ogłosiła swoje zaangażowanie w rynek RF i poszerza swój obecny asortyment wytrzymałych produktów do pracy w trudnych warunkach, wprowadzając do oferty złącza interconnect RF/Microwave. Komunikat ten dotyczy także dodatkowych umów dystrybucyjnych, dających inżynierom na całym świecie dostęp do wiodących w branży złączy i kabli RF. Krok ten ogłosił dzisiaj Steven Fisher, prezes i dyrektor naczelny PEI-Genesis.

Firma PEI-Genesis poszerzyła swoją umowę dystrybucyjną z Cinch Connectivity Solutions i ma teraz autoryzację na dystrybucję sześciu marek złączy RF tego producenta, tj. Midwest Microwave, AIM Cambridge, Trompeter RF Connectivity, Johnson, Vitelec Electronics oraz Semflex Microwave Solutions. PEI-Genesis od 2011 roku jest autoryzowanym dystrybutorem innych linii produktowych złączy Micro-D z oferty Cinch. Te dodatkowe marki oferują wiele różnych rodzajów produktów RF, w tym BNC, TNC, SMA, SMPM i inne.

Wyrazem zaangażowania w rynek RF jest również zawarcie nowej umowy dystrybucyjnej z firmą Times Microwave należącą do grupy Amphenol. Times Microwave projektuje i produkuje wysokiej jakości kable, złącza i zespoły koncentryczne oraz rozwiązania tworzone na indywidualne zamówienie przeznaczone na rynki o ultrawysokich wymaganiach, w tym dla sieci publicznych, sektora lotniczego, medycznego, wojskowego, przemysłowego i innych.

Nawiązanie tych relacji partnerskich uzupełni obecny asortyment złączy RF w ofercie PEI-Genesis, która obejmuje dwie inne wiodące w branży marki, Amphenol RF oraz Amphenol SV Microwave. 

Z uwagi na ciągły rozwój technologii bezprzewodowych PEI-Genesis pragnie umożliwić klientom globalnie płynną łączność, udostępniając swoją nienaganną obsługę i pomoc techniczną na tym rosnącym rynku. Z myślą o tym celu firma PEI-Genesis utworzyła Grupę ds. Rozwiązań RF, obejmującą managerów ds. produktów, przedstawicieli handlowych oraz inżynierów na całym świecie. Do zespołu należy krajowy przedstawiciel ds. sprzedaży RF Todd Maddox, starszy manager ds. produktów Joseph Horsky, manager ds. produktów Alex Raymond oraz inżynierowie Jamal Hagi i Federico Sangregorio.

Posiadanie zespołu poświęconego rozwiązaniom RF umożliwia nam zapewnienie klientom najwyższej jakości obsługi nie mającej sobie równej w tej branży – mówi Todd Maddox, krajowy przedstawiciel ds. sprzedaży RF. Możemy skupić się na wycenie i personalizacji potrzeb projektowych klientów na całym świecie.

W następstwie tych niedawnych zmian PEI-Genesis dysponuje odpowiednią pozycją na rynku, aby wspierać klientów poszukujących złączy i kabli RF do wielu różnych zastosowań w trudnych warunkach środowiskowych, takich jak anteny, oprzyrządowanie, sektor wojskowy, bezpieczeństwo publiczne, radary, emisja programów RTV, SATCOM i inne. 

Źródło: PEI-Genesis 

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę