PGE z godłem „Firmy Przyjaznej Klientowi”

PGE
Reklama
Reklama

Spółka PGE Obrót, zajmująca się w Grupie Kapitałowej PGE sprzedażą energii do odbiorców końcowych, już po raz trzeci otrzymała prestiżowy laur przyznawany przez klientów. Uznanie zdobyła za profesjonalizm oraz solidną, skuteczną i uprzejmą obsługę.

PGE Obrót w kolejnej edycji projektu Firma Przyjazna Klientowi (FPK) uzyskała najlepszy z dotychczasowych wyników - ogólny indeks na poziomie 90 proc. Celem tego programu badawczo-certyfikującego jest wyróżnianie przedsiębiorstw za wysoką jakość świadczonej obsługi i dobre relacje z klientami.

Reklama

Godło „Firma Przyjazna Klientowi” trafia do przedsiębiorstw, które w niezależnym badaniu satysfakcji przeprowadzanym przez Fundację Obserwatorium Zarządzania osiągną oceny na poziomie minimum 80 proc. w każdym z badanych obszarów oraz zbiorczy Indeks FPK na poziomie co najmniej 85 proc. Badanie ostatniej edycji programu zrealizowane zostało w listopadzie. W badaniu telefonicznym CATI klienci indywidualni oceniali obsługę w Biurach Obsługi Klienta oraz PGE Contact Center (400 zrealizowanych ankiet), a klienci korporacyjni dedykowaną obsługę opiekunów handlowych (400 zrealizowanych ankiet). W badaniu PAPI (wywiad kwestionariuszowy przeprowadzany face-to-face) klienci indywidualni oceniali obsługę w Biurach Obsługi Klienta oraz PGE Contact Center (200 zrealizowanych ankiet).

Godło FPK jest nagrodą przede wszystkim dla pracowników Biur Obsługi Klienta i PGE Contact Center. To z nimi klienci stykają się w pierwszej kolejności i często na podstawie ich pracy budowana jest opinia o PGE.

Reklama

Organizatorem projektu FPK jest Fundacja Obserwatorium Zarządzania, instytucja z otoczenia biznesu zajmująca się problemami przedsiębiorczości, wdrażaniem innowacji oraz edukacji ekonomicznej społeczeństwa i biznesu.

Źródło: PGE

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama