Piec Retech do indukcyjnego topienia próżniowego zdobywa rynek USA

Piec Retech do indukcyjnego topienia próżniowego Seco/Warwick

Wieloletni partner biznesowy Retech podpisał kontrakt na kolejny system Indukcyjnego Topienia Próżniowego (VIM). Urządzenie będzie pracować na terenie Stanów Zjednoczonych.

Należący do Grupy Seco/Wawrwick Retech dostarczy nowe urządzenie VIM (Vacuum Induction Melter). Zostanie ono wyprodukowane w centrali Retech w Buffalo, aby możliwie maksymalnie zoptymalizować proces dostawy. Jako urządzenia niestandardowe, piece Retech nie są zależne od projektu i konstrukcji linii montażowej, dzięki czemu można je wytwarzać i montować w dowolnym miejscu na świecie. Jest to przewaga doceniana przez wielu Partnerów biznesowych.
 
Klienci często obawiają się, że projekty związane z dużymi nakładami finansowymi, takie jak ten, muszą długo trwać i nie sprostają nagłym zmianom wymagań rynku metalurgicznego. Jednakże nasz zgrany zespół inżynierów, dostawców, podwykonawców i montażystów potrafi sprostać tym wyzwaniom – powiedział Earl Good, dyrektor zarządzający Retech.
 
Urządzenia VIM z łatwością radzą sobie z odlewaniem szerokiej gamy materiałów stosowanych w wielu branżach: od produktów motoryzacyjnych i konsumenckich po krytyczne, wysokiej jakości części równoosiowe, zestalane kierunkowo lub monokrystaliczne części lotnicze. Prawie każdy piec produkowany przez Retech jest “szyty na miarę”, aby spełniać rygorystyczne specyfikacje i wymagania klientów.
 
Od 2000 roku Partner miał w dwa rozwiązania VIM służące jako „konie pociągowe” do produkcji, więc był już zaznajomiony z obsługą urządzeń Retech. Podejmując decyzję dotyczącą zakupu i montażu nowych pieców VIM, Partner był pewien, że Retech to właściwy wybór.

Powiązane firmy

SECO/WARWICK S.A.

Źródło: Seco/Warwick

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę